Senetle İş Makinesi Satan Yerler Firmalar

İş makinesi almak isteyenler için bu yazımızda; peşinatsız vadeli iş makinesi, senetle iş makinesi satanlar, taksitli iş makinesi satan yerler hakkında bilgiler verdik. Bu makineler arasında, forklift, kepçe, çekici, arazöz, kamyon, kamyonet, tır, greyder, mikser, pompa, dozer, ekskavatör, taşıyıcı, delici, kazıcı, beko loder, cat gibi marka ve modellere ait fiyat listesi, peşin ve vadeli iş makineleri hakkında merak edilenleri yazdık.

Elden Taksitle İş Makinesi Nereden ve Nasıl Alınır?

İş makinesi satın almak isteyenler genelde kredi ile bu işlemleri yapmaktadır. Ama banka kredisinin yüksek faizli olması ve birçok kişinin kredi limitinin dolu olması yüzünden iş makinesi satın almak istiyorum diyenler genelde vadeli ya da elden taksitli iş makinesi satın alma yoluna gitmektedir. Aşağıda birçok firmanın satmış olduğu iş makinelerine ait fiyat listesi ve senetle iş makinesi nasıl alınır sorusunun yanıtını bulacaksınız.

İlk ilanlar;

Fiyat    İlan Tarihi       İl / İlçe

DAMRA MAKİNADAN 2015 VOLVO EC480DL

Yeni İlan DAMRA MAKİNADAN 2015 VOLVO EC480DL  DAMRA MAKİNA-FATİH MERT

€ 135.000

29 Temmuz

2021    Ankara

Yenimahalle

dumanlar makina,

2013 HİDROMEK 300 EKSKAVATÖR, 9,000 SAATTE

dumanlar makina,

2013 HİDROMEK 300 EKSKAVATÖR, 9,000 SAATTE  DUMANLAR MAKİNA

335.000 TL

24 Temmuz

2021    Ankara

Yenimahalle

DAMRA makinadan 2015 model CAT 349D2 7000 saatte SIFIR AYARINDA

DAMRA makinadan 2015 model CAT 349D2 7000 saatte SIFIR AYARINDA  DAMRA MAKİNA-FATİH MERT

€ 185.000

2021    Ankara

Yenimahalle

 Senetle Taksitle Forklift Satan Yerler

Forklift en çok ihtiyaç duyulan iş makinesi grubuna girmektedir. Bu makineleri satın almak istiyorsanız senetle forklift ya da vadeli şekilde elden satın alabilirsiniz. Bunlar genelde inşaat işi bitmiş, ya da büyük fabrikaların demirbaşlarından düşmüş olan malzeme depolarından temine edilebilir.

Ankara Ostim Senetle Satılık İş Makinaları

Ankara ve çevre illerde oturanlar OSTİM organize sanayide senetle iş makinası satın alabilirler. Bura bulunan peşinatsız iş makinesi satan galeriler vasıtası ile elden taksitle hiç peşinat ödemeden 24 aya kadar vade seçenekleri iş makinesi satın alma fırsatı elde edebilir.

İstanbul İzmir Senetle Peşinatsız Satılık İş Makineleri

İzmir çıkışında bulunan iş makinesi pazarında sahibinden satılık şekilde senetle ya da vadeli forklift satın alabilirsiniz. Bunun yanında ekskavatör, dhatsu, beko, cat gibi taşıyıcı, kazıcı kepçeleri, paletli dozerleri satın alabilirsiniz. Banka kredisiz iş makinesi satın almak istiyorsanız bu yöntemleri tercih edebilirsiniz. İstanbul zeytinburnu tır ve kamyon pazarında vadeli peşinatsız iş makinesi satın alabilirsiniz.

Yorum yapın

1melek.com petinya.net Kedi isimleri