Senetle Cep Telefonu Satan Yerler Mağazalar

Senetle telefon satan birçok mağaza vardır. Elden taksit yöntemi ile 6 aydan 36 aya kadar senetle alışveriş yapabilirsiniz. Şu anda senetle cep telefonu satan teknoloji mağazaları arasında; Mutluevim, Evkur, Şahan, Çetmen, eve gibi tanınmış büyük firmalar vardır. Bunların senetle nasıl telefon sattıklarını ve şartlarını sizin için araştırdık. İşte hiç peşinat ödemeden senetle telefon alma hakkında detaylar.

Elden Taksitle Telefon Almak İstiyorum!

Birçok genç gelir belgesi olmadığı için bankadan kredi kartı alamamaktadır. Bu da kredi kartsız telefon satan mağazaları ön plana çıkartmaktadır. Çalışan olsun ya da çalışmayan olsun şu anda birçok mağaza, elden taksitle telefon satışı yapmaktadır.

Elden senetle telefon almak istiyorum diyenlere ilk önerimiz, mutluevim olacaktır. İnternet üzerinden de sipariş verebilir ve telefonunuz adresinize gönderilir. Senetler de kurye aracılığı ile gönderildiği için hiç mağazaya gitmeden taksitle telefon sahibi olabilirsiniz.

Senetle Telefon Alma Şartları 2020

Kredi kartı sahibi olmayan ve nakit sorunu yaşayanlar için bazı mağazalar elden taksitle telefon satışı yapmaktadır. Bu yerlerden senetle telefon almak isteyenler aşağıda belirteceğimiz bazı şartları tamamlaması durumunda aynı gün elden teslimat şeklinde telefon sahibi olabilir.

Senetle cep telefonu satan yerler ve mağazalar artık tüm ülke genelinde 81 ilde faaliyetlerine başlamış durumdadır. Hangi teknoloji mağazası senetle cep telefonu sattığını, hangi koşulları istediğiniz burada kaleme aldık. Siz de size uygun olan teknoloji mağazasına giderek senetle alışveriş yapma hakkı elde edebilirsiniz. Bu yerler aynı zamanda kredi kartsız cep telefonu satan yerler olarak da bilinmektedir.

Elden Taksitle Telefon Satanlar

Elden taksit yaparak cep telefonu satan yerlerin başında mutlu evim gelmektedir. Mutlu evim mağazaları tüm ülke genelinde online çalışarak isteyen kişilere senet doldurma şartı ile cep telefonu satışı yapmaktadır. Siz de telefon satın almak istiyorsanız mutlu evim mağazalarından bunu gerçekleştirebilirsiniz. Bulunduğunuz ilde bu mağazalar yoksa o zaman diğer seçenekleri de sizin için sıraladık, onlara bakabilirsiniz.

Taksitle Telefon Satan Diğer Mağazalar

İstanbul, İzmir, Ankara, Bursa gibi diğer illerde de mağazaları olan başta çetmen gibi teknoloji mağazaları senetle taksitle telefon satmaktadır. İstanbul’da büyük bir mağaza olan beko bayraktar mağazası da senetle telefon satışı yapmaya devam etmektedir. Samsung, İphone, Huwai, LG, Arçelik, Sony, Beko ve vestel marka telefon satın almak istiyorsanız bu mağazalara göz atabilirsiniz.

Bazı mağazalar büyük marka cep telefonlarında senet yapmayı kabul etmiyor. Bu markaların başında samsung ve iphone gelmektedir. Bunun yerine kredi kartı ile alışveriş hakkı tanımaktadır. Daha çok Çin malı cep telefonu satışı yapan bu mağazalar yerel mağazalar olarak bilinir ve tabela olarak marka bir ürünle çalışmazlar. Bu yerlerden satın alınan telefonların garantisi olmayabilir. Aynı zamanda çok da pahalıya gelebilir. Özellikle piyasa değeri 200-300 TL civari olan telefonları 800 TL’ye kadar senetle satan yerler vardır. Bu yerlerden telefon almayınız.

Bunun yerine tanıdık mağazalardan senetle cep telefonu satın almak her zaman daha mantıklı olacaktır.

Çin’den telefon getirmek 2020

Ucuz Telefon Alayım Derken Zarar Etmeyin

Özellikle büyük şehirlerde bulunan yerel mağazalar son dönemlerde çok ucuz olan telefonları taksitle satıyoruz diye olmadık fiyatlar koymaktadır. Bu yerlerden ürün almak yerine bilindik mağazaları tercih ediniz.

Senetle borç para verenler için bknz.

Şartlara gelince; sizden sadece kimlik belgesi ve ikametgah belgesi istenmektedir. Senetleri doldururken çok dikkatli olun, fazla yazan rakamlara itibar etmeyin ve senette var olan boşluklara dikkat ediniz ki mağdur olmayın. Ayrıca satın aldığınız ürünü sorgusuz şekilde 14 gün içinde tekrar iade etme hakkınız olduğunu da unutmayın. Bozuk, çalışmayan ürün tespit ederseniz hemen aynı gün iade edin ya da değiştirin.

Senetle alışveriş yapan mağazalar için bakınız

1melek.com petinya.net Kedi isimleri