Samsung Galaxy A71 Yazılım Güncellemesi Nasıl Yapılır?

Öncelikle cihazın özelliklerinden kısaca bahsedecek olursak 6.7 inçlik Super AMOLED ekran 2400×1080 piksel çözünürlük sunuyor. Infinity-O olarak adlandırılan ve parmak izi okuyucuyu bünyesinde barındıran ekranın üst kısmında, Galaxy Note 10 ile benzer şekilde ortalanmış bir ekran deliği var. Bu delik 32 Megapiksel çözünürlüğünde f/2.2 ön kameraya ev sahipliği yapıyor.

Samsung Galaxy A71

Galaxy A71 gücünü Qualcomm’un orta segmentte sıkça gördüğümüz Snapdragon 730 işlemcisinden alıyor. 8 nm fabrikasyon süreci ile üretilen ve 2.2 GHz hızında çalışan bu sekiz çekirdekli işlemci, Adreno 618 GPU’yu bünyesinde barındırıyor.

6 GB ve 8 GB olmak üzere iki RAM seçeneği ile gelen telefon, 128 GB depolama alanına sahip olan cihaz, isteğe bağlı olarak cihaza 512 GB’a kadar microSD kart takılabilir.

Samsung Galaxy A71

Cihazın arkasında L şeklinde dörtlü kamera kurulumu bulunuyor. 64 Megapiksel çözünürlüğündeki f/1.8 ana kameraya, 12 Megapiksel çözünürlüğünde f/2.2 ultra geniş açılı kamera, 5 Megapiksel f/2.2 derinlik algılama sensörü ve 5 Megapiksel f/2.4 diyaframa sahip makro kamera eşlik ediyor.

3.5 mm kulaklık girişinin korunduğu Galaxy A71, Dolby Atmos desteğine sahip. Android 10 işletim sistemi ve One UI 2 kullanıcı arayüzü ile kutudan çıkan telefonun, 4500 mAh kapasiteli bataryası 25W hızlı şarj desteğine sahip bir cihaz.

Samsung Galaxy A71

Samsung Galaxy A71 yazılımını kolayca güncelleyebilirsiniz. Android işletim sisteminin en son sürümünü indirin ve yükleyin.

Yazılım güncellemesi yavaşlama sorunlarını çözebilir ve yeni özellikler yükleyebilirsiniz.

Sizlere Samsung Galaxy A71 yazılımını güncellemek için izlenecek yolları bir bir aktarıyoruz.

Cep telefonunuzu güncellemeden önce tüm Android Verilerini yedekleyin.

Güncellemeden önce, telefonunuzun pili% 50’nin üzerinde olmalı ve etkin bir internet bağlantısına sahip olmalıdır.

Ayarlar Üzerinden Yazılım Güncelleme

Samsung Galaxy A71 telefon yazılımınızı güncellemek için en iyi yöntem otomatik güncellemedir. Mobil yazılımınızı güncelledikten sonra cihazınız hızlanabilir ve yeni özellikler alabilirsiniz.

Bu yöntemle güncelleme yapmak için cep telefonunuzun etkin bir İnternet bağlantısı olması gerekir.

Samsung Galaxy A71 yazılımını güncellemek için aşağıdaki adımları izleyin:

  • İlk olarak, Samsung cep telefonunuzdaki Ayarlar uygulamasını açın.
  • Ardından, Yazılım Güncellemesini bul seçeneğini seçin
  • Şimdi, varsa, en son yazılım sürümünü görebilirsiniz.
  • Ardından, indirme düğmesine dokunun.
  • Yazılımın inmesini bekleyin.
  • İndirme işlemi tamamlandıktan sonra Kabul Et ve Yükle’yi tıklayın.
  • “Yükseltmeleri yüklemek için telefonunuzu yeniden başlatmanız gerekir. Devam etmek istiyor musun”? seçeniğnde tamam seçeneğini seçin.
  • Telefonunuz yeniden başlatılacak ve yeni yazılımı yükleyecektir.

Yazılım güncelleme yöntemi, telefonunuzdaki hiçbir veriyi (fotoğraflar, uygulamalar ve kişiler gibi) silmez. Ancak her ihtimale karşı veri kaybını önlemek için telefon verilerinizi yedeklemelisiniz. Yazılım güncelleme işlemimiz tamamlanmıştır.

1melek.com petinya.net Kedi isimleri