Rüyada Hamile Olduğunu Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyasında kendini hamile gören bir kimsenin yakın zamanda beklediği bir haberin gerçekleşeceğine delalet etmektedir. Ayrıca rüya sahibi müjdeli bir haberle sevinecektir. Kazançlı işlere adım atacağı anlamına gelir. Kişinin rızkının artacağına işaret eder. Rüyada hamile olduğunu görmek ne anlama gelir sorusunun daha birçok cevabı vardır.

Rüya Sahibi Kadının Kendini Hamile Olarak Görmesi

Rüyayı gören bir kadın ise kendinin hamile olduğunu görmek istediği bir mala sahip olacağı anlamına gelir. Kişinin kazancı ve bereketi artar. İlerleyen dönemde çok istediği bir işin olması ve kişinin buna çok sevinmesi anlamına gelir.

Rüya Sahibi Erkeğin Kendini Hamile Olarak Görmesi

Eğer rüya sahibi erkek ise ve kendini hamile olarak gördüyse bu pek hayırlı değildir. Rüya sahibinin olumsuz durumlar ile karşılaşacağına ve sıkıntılar içerisine düşeceğine delalet eder. Kişi iş hayatında da sıkıntılara düşebilir ve kişinin üzüleceği anlamına gelir.

Rüyanızda kendinizi değilde bir başkasını hamile olarak mı gördünüz. İşte bu rüyanın tabiri: Rüyada Hamile Birini Görmek

Rüyada Evli Kadının Kendini Hamile Olarak Görmesi

Rüyada Hamile Olduğunu Görmek Ne Anlama Gelir?

Evli bir kadın kendisini hamile olarak görür ise bu gerçekten de bir çocuk sahibi olacağına işaret eder. Veya da çok kazançlı bir işe girişeceği anlamına gelir.

Rüyada Bekar Kızın Kendisini Hamile Olarak Görmesi

Hamile olduğunu gören kimse bekar ise, bu kişinin yakın zamanda birinin hayatına gireceği anlamına gelir. Ve bu kişinin evleneceğini gösterir. Hayırlı kısmeti olur rüya sahibinin.

Rüyada Hamile Olduğunu Öğrenmek

Bu rüyayı gören kimse iş hayatı için bir girişimde bulunacaktır. Kişinin hem malı artar hem de çok istediği bir dileğinin gerçekleşeceği anlamına gelir. Bu rüya sahibi için müjdeli haberler anlamına da gelmektedir. Kişi için hayırlı olayları gösterir.

 Rüyada Hayvanının Hamile Olduğunu Görmek

Bir kimse rüyasında baktığı hayvanını hamile olarak görüyor ise burada hayvanın cinsiyeti önemlidir. Eğer hayvan dişi ise bu rüya sahibi için o yıl rızkının bol olacağı anlamına gelir. Eğer hayvanın cinsiyeti erkek ise rüya sahibi için o yıl rızkının azalacağı ve belirli sıkıntılar çekeceği anlamına gelmektedir.

 Rüyada Ergen Çocuğun Kendisinin Hamile Olduğunu Görmesi

Henüz ergen olan bir bireyin bu rüyayı görmesi, okulda ve derslerinde de çok başarılı olacağı aynı zamanda sınavlarından başarılı bir şekilde geçeceği anlamına gelir.

Bu rüyayı gören kimse için diğer delalet ise şudur, Rüyayı gören ergen çocuğun annesinin bir çocuk doğuracağı anlamına gelir. Yani rüya sahibinin kardeşi olacağına işaret eder.

 

Yorum yapın

1melek.com petinya.net Kedi isimleri