Pubg Şekilli Nick Yazma Siteleri 2022

Pubg şekilli nick yazma sitelerinin günden güne arttığı günümüzde, oyun dünyasında kalıcı olmanın çareleri de değişti! Dünyanın en çok oynanan oyunlarından biri olan [highlight] PUBG Mobile [/highlight], popülerliğini gün geçtikçe arttırmaktadır. Oyun severler, diğer oyunculardan bir adım öne geçebilmek için çeşitli envanterleri satın alarak karakterlerini özelleştirmekte ve şekilli takma isim yazma yöntemlerine başvurarak karakterlerini daha da havalı yapmak istemektedir. Peki, başta oyun severlerin merak ettiği şekilli isim yazma siteleri nelerdir?Detaylar yazımızda…

Eğer benim zamanım yok hemen pubg şekilli nick kullanmak istiyorum derseniz bu bağlantıya tıklayarak nick aracımızdan hızlıca istediğiniz şekilli nicki oluşturabilirsiniz.

PUBG Nick Yazma Siteleriyle Birlikte Havanıza Hava Katın

Pubg Şekilli Nick YazmaÇıktığı ilk günden bu yana mobil oyun sektörünü kasıp kavuran PUBG oyuncu kazanan yöntemleriyle de dikkatleri üzerine çekmiştir.Öyle ki fazlasıyla oyuncu kazanan PUBG oyunseverler için nick arayışına dönüştü.Oyun severler, karakterlerine daha da havalı gözükmesi için farklı şekillerde nickler geliştirmekte ve bunları uygulamaktadır.

Özellikle Asya serverlarında oldukça popüler olan bu yöntem ülkemizde de son dönemlerde sıklıkla tercih edilmektedir. Söz konusu nickleri, oldukça şık ve gösterişli yapmak ise son derece kolaydır. Dilerseniz, Pubg Mobile şekilli yazı yazma siteleri listemizi detaylı olarak birlikte inceleyelim.

Sekillinickleryazma.club

Sekillinickleryazma.club internet sitesi sayesinde farklı font yapılarında nickler oluşturabilir ve oluşturduğunuz bu nickleri, başta Pubg Mobile olmak üzere birçok farklı alanda son derece kolay ve ücretsiz bir şekilde kullanabilirsiniz.

Savebutonu.com

Oyun severlerin sıklıkla tercih ettiği Pubg Şekilli harfler oluşturma sitelerinden bir diğeri savebutonu.com sitesidir. Son derece basit arayüzü ile dikkat çeken bu özel tasarım sitede, birbirinden farklı fontlarda nickler hazırlayabilir ve hazırladığınız bu nickleri ücretsiz bir şekilde kullanabilirsiniz.

Sekillinick.net

Şekilli nick oluşturma sitelerinden biri olan sekillinick.net internet sitesi, 79 farklı yazı tipleri ile dikkat çekiyor. Oldukça sade bir arayüze sahip olan internet sitesinde şekilli semboller oluşturmak için yapmanız gereken sadece boş kutucuğa nickinizi yazmanız.

Sekillinickyazma.net

Şekilli nick yazma sitelerinden biri olan sekillinickyazma.net internet sitesi sayesinde bir yazının birbirinden farklı 80’den fazla yazı stilini oluşturabilirsiniz. Rastgele oluşan şekilli, süslü, kalpli nickleri kopyalamak için sadece tıklamanız yeterli. Ayrıca sekillinickyazma.net internet sitesi sayesinde özelleştirilmiş sayfalar ile yalnızca bir yazı sitiline sahip nickler oluşturabilirsiniz.

Sekillinickyazma.org

PUBG nick yazma sitelerinden biri olan sekillinickyazma.org internet sitesi, birbirinden farklı font yapılarıyla dikkat çekiyor. Söz konusu internet sitesinde oluşturabileceğiniz şekilli nickleri aynı zamanda diğer sosyal medya hesaplarınızda da kullanabilirsiniz.

Sekilliyazi.net

Sekilliyazi.net internet sitesi sayesinde kendinize son derece kolay ve ücretsiz bir şekilde şekilli nick yaratabilirsiniz. Birbirinden farklı fontların yanı sıra nickinizi emolojiler ile de destekleyebilirsiniz.

Sekillinickyaz.com

Sekillinickyaz.com internet sitesi sayesinde sizler de son derece kolay bir şekilde pubg mobile nick yazma işlemini yapabilirsiniz. Söz konusu internet sitesinde şekilli yazı yazabilir ve yazdığınız yazıları da çeşitli semboller ile destekleyebilirsiniz.

Messletters.com

Şekilli takma isim yazma sitelerinden biri olan Messletters.com, her ne kadar birçok kişi tarafından pek bilinmese de zengin içeriğiyle oldukça dikkat çekmektedir. Onlarca farklı font değerini içinde barındıran internet sitesinde ayrıca çeşitli semboller de bulunuyor.

Oyunnickleri.com

Oyunnickleri.com internet sitesindeki birçok şekilli harf ile PUBG ve CS GO oyunlarında kullanabileceğiniz nickleri ücretsiz oluşturabilirsiniz.

Sekillinickler.com

Sekillinickler.com internet sitesi her ne kadar fazla tercih edilmese de sade arayüzü ve 47 farklı şekilli font değeriyle dikkatleri üzerine çekiyor. Söz konusu internet sitesi sayesinde şekilli isim yazma işlemlerinizi oldukça kolay olarak gerçekleştirebilirsiniz.

Lingojam.com

Kullanımı gayet kolay olan Lingojam sitesini,hem PUBG hem de diğer oyunlar ve uygulamalar için çeşitli sembollerde nick oluşturmak için kullanabilirsiniz.

Poemofquotes.com

Şekilli oyun nickleri listemizde önerebileceğimiz bir diğer site poemofquotes.com sitesidir.Bağlantıya tıkladığınızda karşınıza çıkan “Enter your text:” kısmına istediğiniz nick veya yazıyı yazarak aşağıda oluşacak sembollerden hoşunuza gideni kullanabilirsiniz.

Fancytextguru.com

Fancytextguru sitesi de yine kullanımı gayet kolay,oyunlarda ve uygulamalarda kullanıcı adınızla ilgi çekici gösterebilecek sembollerle doludur.

FancyTextTool.net

Havalı nick yazma sitelerinden bir diğeri olan fancytexttool da birçok oyunda kullanabileceğiniz şekilli nickleri oluşturabilen bir yazı çeviri sitesidir.”Input Text” kısmına kullanmak istediğiniz nicki girmeniz yeterlidir.

Letrasnick.com

PUBG veya diğer birçok uygulama ve oyunda kullanabileceğiniz şekilli nick için kullanabileceğiniz bir sitedir.Site arayüzü İspanyolca olmasına karşın kullanımı gayet kolay.Tek yapmanız gereken”Escribe aca tu nick” kısmına kullanmak istediğiniz nicki veya ismi yazmanız yeterlidir.

Not:Letrasnick sitesinde mobil uyumluluk olmadığından masaüstünde kullanabilirsiniz.

Diğer PUBG Şekilli Nick Yazma Siteleri

Ayrıca bu listenin dışında sürekli güncelleyeceğimiz aşağıdaki bağlantılara tıklayarak hem [highlight] PUBG havalı nick [/highlight] hem de seçeneklerine ulaşabileceksiniz.

PUBG Şekilli Yazı Nasıl Yazılır?

Yukarıda öneriler sunduğumuz siteler üzerinden PUBG nick yazma işlemi oldukça kolaydır.Verilen siteler üzerinde kendi nicknamenizi girebileceğiniz bir girdi alanı bulunmaktadır.Buraya nickname girildikten sonra gözünüze hitap eden şekli seçip kopyalamanız yeterlidir.Örnek;

Pubg Şekilli Nick Nasıl Yapılır

Siz de oyunlarda şekilli yazı kullanmak istiyorsanız ,aşağıda bulunan aracı kullanarak kendi nickinizi girip ve çıkan farklı sembollerdeki nicklerinizi PUBG Nick yazma kısmına kopyala-yapıştır yapabilirsiniz.

PUBG Nick Yazma Nasıl Yapılır?

Not:Eğer yazıların yerine içi boş kutucuk görüyorsanız bu o fontu telefonunuzun desteklemediği anlamına gelmektedir.

[geo-post id=”3962″ label=”Önerilen Yazı”]

WhatsApp Şekilli Nick Nasıl Yazılır?

PUBG’de olduğu gibi kullanıcılar WhatsApp şekilli nick yazma konusunda da arayış içerisindedir.Verdiğimiz şekilli isim yazma siteleri ile nick oluşturduktan sonra bu nicki WhatsApp üzerinde nasıl kullanacağımızı resimler üzerinden gelin inceleyelim.

[geo-post id=”5103″ label=”Önerilen Yazı”] [geo-post id=”7975″ label=”Önerilen Yazı”]

“Pubg Şekilli Nick Yazma Siteleri 2022” üzerine 8 yorum

Yorum yapın

1melek.com petinya.net Kedi isimleri