PUBG Mobile Ayarları: Hassasiyet, Parmak, Grafik, Jiroskop

PUBG Mobile için en iyi ayarlar nelerdir? PUBG Mobile Parmak ayarları nasıl yapılır? Hassasiyet ayarı nasıl yapılır? Sorularının cevaplarını sizin için araştırdık ve derledik. Kullanılan pek çok farklı ayar olduğu için oyuncular en iyisine ulaşmak konusunda zorluk çekiyor. En iyi PUBG Mobile ayarları hakkında detaylı bilgilere yazımızdan ulaşabilirsiniz.

PUBG Mobile Hassasiyet Ayarı

Pubg’de Hassasiyet Ayarı, hareket, yön, nişan alma, geri tepme ve isabetin temel unsurudur. İdeal hassasiyet olmadan profesyonel olarak iyi bir performanslı pubg mobile oynayamazsınız. Hassasiyet ayarı genel oyunun kilit unsurudur. Bu nedenle, hassasiyet sizi profesyonel bir oyuncu yapmada en önemli rollerden birini oynuyor. Bu hassasiyet ayarları geri tepmemede size yardımcı olur ve sizi adeta bir geri tepme kontrolü ustası yapar. O halde, daha fazla vakit kaybetmeden hemen tavsiyelere geçelim.

Pubg Hassasiyet Ayarları Mobil Kodları

6893-4053-1849-2457-827 Kodlar bu şekilde.

Bu yazının sonunda pubg mobile lite hassasiyet ayarları için mükemmel bir hassasiyet ayarı elde edeceksiniz. Yakın dövüş bu hassasiyetle büyük ölçüde artırılabilir. Geri Tepmeniz neredeyse sıfır olacak. Mükemmel jiroskop hassasiyeti elde edeceksiniz. Nişan hassasiyetinizde nasıl ustalaşacağınızı öğreneceksiniz. Pubg mobile en iyi hassasiyet ayarlarına giriş yapalım.

Pubg Mobile Sıfır Geri Tepme İçin En İyi Hassasiyet Ayarı

Şimdi, Pubg mobile için mükemmel bir hassasiyet seçme zamanı. Ancak pubg mobile’da mükemmel bir hassasiyet seçmeden önce duyarlılığın nasıl çalıştığını tam olarak anlamanız gerekecek. Temel olarak, hemen hemen her popüler pubg mobile oyuncusunun kullandığı ve hepimizin bildiği Pubg Mobile’da dört çeşit hassasiyet vardır.

 1. Serbest Bakış Kamera Hassasiyeti
 2. Üçüncü Kişi Kamerası Duyarlılığı
 3. ADS Hassasiyeti
 4. Jiroskop Hassasiyeti

Serbest Bakış Kamera Hassasiyeti

Temel olarak, Serbest Bakış Kamera hassasiyeti, oyuncuların hareketi olmadan 360°’lik bir alanı kontrol etmek için kullanılır. Bakış butonu yardımı ile kullanılabilir. Temel olarak, bu hassasiyet oyununuzu geliştirmede önemli değildir. En İyi Serbest Bakış Kamera hassasiyeti 110’dur. Daha geniş bir bölgeye görsel olarak tarama yapma imkanınız olur.

Üçüncü Kişi Kamerası Duyarlılığı

Üçüncü şahıs hassasiyeti (TPS), ateş etmediğiniz zamanki hassasiyetinizdir. Dürbün açmadan karakterinizi arkadan gösteren kameradır.

Kamera tipi Duyarlılık
3. Kişi No Scope Gyro Oyuncular için %150 ve %120
1. Kişi No Scope Gyro Oyuncular için %145 ve 130
Red Dot, Holografik, Amaç Yardımı %60
2x Kapsam Gyro Oyuncular için %40 ve %24
3x Kapsam Gyro Oyuncular için %22 ve %14
4x Scope ve VSS Gyro Oyuncular için %15 ve %12
6x Kapsam Gyro Oyuncular için %12 ve %8
8x Kapsam Gyro Oyuncular için %7-8 ve %10

Gyro oyuncu derken anlatılmak istenen jiroskop kullanan oyunculardır. İstenilirse ayarlarsan jiroskop aktif edilebilir. (uyumlu bir mobil cihazınız varsa önerilir.)

ADS Hassasiyeti

Temel olarak, ADS Hassasiyeti, bir silah ateşlendiğinde hassasiyetin çalışmasıdır. Çünkü ateş ederken ve ateş etmezken silahı kontrol etmenin çok farklı yönleri vardır. Üçüncü şahıs ve Birinci şahıs kamerası arasında da hassasiyet farkı vardır.

ADS Hassasiyetinizi daima Üçüncü şahıs hassasiyetinden daha düşük tutun.

Kamera tipi Duyarlılık
3. Kişi No Scope %150
1. Kişi No Scope %120
Kırmızı Nokta, Holografik %60
2x Kapsam %40
3x Kapsam %22
4x Kapsam %16
6x Kapsam %12
8x Kapsam %7

Jiroskop Hassasiyeti

Jiroskop hassasiyeti eğer ustalaşırsanız sizi kesinlikle profesyonel bir oyuncu yapabilir. Jiroskop hassasiyeti, cihazınızı hareket ettirerek çalışır. Jiroskopta, sadece cihazınızı aşağı doğru hareket ettirerek silah geri tepmelerini kolayca kontrol edebilirsiniz.

Kamera tipi Duyarlılık
3. Kişi No Scope 300%
1. Kişi No Scope 300%
Kırmızı Nokta, Holografik 300%
2x Kapsam 300%
3x Kapsam %33
4x Kapsam %43
6x Kapsam %35
8x Kapsam %26

Pubg’de Aim Assist nedir?

Aim Assist, oyunun oyun içi mekanizmasıdır. Bu, oyuncuların daha iyi nişan almasına yardımcı olur. Aim Assist, Red dot ve Holo görüşü için daha iyi çalışır.

PUBG Mobile’da nişanımı nasıl geliştirebilirim?

PUBG Mobile’da nişanınızı geliştirmek için yapabileceğiniz birçok uygulama var. Örneğin, Eğitim Odasında çalışmak, Farklı hassasiyet ve iyi bir cihazda oynamayı denemek önemlidir.

PUBG hassasiyetini nasıl ayarlarım?

Her şeyden önce, ayarları açın ve ardından Duyarlılık sekmesini açın. Şimdi aşağı kaydırın ve Pubg Mobile için verilen en iyi hassasiyet ayarlarını uygulayın.

PUBG Mobile hassasiyet ve dürbün ayarları, PUBG Mobile oyuncularının zafer alabilmesi için temel unsurlar arasında yer alıyor. Bu oyunda ADS (nişan alma) ayarları çok önemlidir ve oyuncuların daha iyi nişan almalarını ve atış yapmalarını destekler.

PUBG Mobile’da Dürbün Nasıl Düzenlenir?

Dürbünü PUBG Mobile’da ayarlayabilirsiniz. Ekranın sağ alt köşesindeki ayar düğmesine dokunuyorsunuz. Dürbün ayarı burada, Toplama (loot) ve Ses ayarları arasında mevcuttur. Ardından, Dürbünsüz, Kırmızı Nokta Görüş ve Eğik Görüş için artı işaretinin rengini ve stilini seçebilirsiniz. Ayrıca Holografik Görüş, 2x ve 3x dürbünlerin nişan alma noktalarının rengini de seçebilirsiniz. Oyuncuların seçebileceği dört nişangah stili ve sekiz renk vardır.

Ayrıca, bu ayar bölümünde, Hızlı Dürbün Açma seçeneğini etkinleştirmeyi veya devre dışı bırakmayı da seçebilirsiniz. Bu özellik, oyuncuların dürbünü hızla donanmasına ve değiştirmesine olanak tanır. Ardından, dürbünü değiştirmek için sırt çantasına gitmenize gerek yok. Bu özellik çok kullanışlıdır. Bu nedenle, PUBG Mobile en iyi hassasiyet ayarları için etkinleştirmelisiniz.

PUBG Mobile En İyi Hassasiyet Ayarları: Kontroller

Ardından, en iyi kontroller için PUBG Mobile Görüş düğmesini ayarlamanız gerekir . Kontroller ayarında ayarlanabilir ve ayarlanabilir. Kontroller ayarı bölümünde, Klasik mod ve Alan modu için dürbün düğmesini ayarlayabilirsiniz. Ardından, her oyun modu ve perspektif için dürbün düğmesini ayarlamak için her ayar bölümüne giriş yapın.

Dürbün butonunu ekranın sol veya sağ kenarlarına yerleştirmelisiniz. Böylece başparmağınız veya parmaklarınız bu düğmeye kolayca ulaşabilir. Ardından, çubukları sürükleyerek dürbün düğmesinin düğme boyutunu ve şeffaflığını ayarlamanız gerekir. Bir perspektif için dürbün düğmesini ayarlayabilir ve diğerinin düzenini kopyalamayı seçebilirsiniz.

Bu özellik, her şeyi yeniden ayarlamak zorunda kalmadan her iki perspektif için de aynı kontrol düzenine sahip olmanızı sağlar. 2 parmak pençeli kontroller için dürbün butonunu başparmağınızın ulaşabileceği noktaya yerleştirmelisiniz. Veya 4 parmak pençeli kontroller için düğmeyi ekranın üst kısmına sürükleyebilirsiniz. Ardından, dürbünü hızlı bir şekilde açmak için işaret parmağını kullanabilirsiniz. Ayrıca, profesyonel oyuncular genellikle hızlıca açıp atış yapmak için düğme boyutu seviyesini yüksek bırakmayı tercih ederler. Bu arada, düşmanları tespit etmeyi kolaylaştırmak için şeffaflık seviyesini düşük bırakırlar. Şeffaflığı çok yüksek bırakırsanız, nişan düğmesi ekranın büyük bir köşesini kaplayacaktır.

PUBG Mobile En İyi Ayarları: Hassasiyet

PUBG Mobile en iyi hassasiyetine sahip olmak çok önemlidir. Nişanın hassasiyet ayarı, oyuncular etrafa baktığında grafiklerin hızını ve dalgalanmasını etkileyecektir. Varsayılan ayar, oyuncular için en ideal ayardır. Varsayılan kamera hassasiyeti ayarları, TPP için %95 ila %100 ve FPP için %70 ila %75 olmalıdır.

Bunlar, PUBG Mobile’daki oyuncular için en iyi kamera ayarlarıdır. Ancak cihaz hızına, internet bağlantısına ve oyuncuların tercihlerine göre kendi kapsam ayarlarınızı yapabilirsiniz. PUBG Mobile’da ideal bir hassasiyet için bazı önerilere göz atalım;

Kamera Hassasiyeti Ayarları

En iyi kapsam hassasiyetine sahip olmak için en iyi kural şudur: dürbün seviyesi ne kadar yüksekse, hassasiyet o kadar düşük olmalıdır. Bu, kısa mesafeli nişangâhların ve dürbünlerin hassasiyet seviyesini yüksek bırakmanız gerektiği anlamına gelir. Buna karşılık, oyuncular 4x, 6x ve 8x gibi uzun menzilli dürbünleri düşük hassasiyet seviyelerinde bırakmalıdır. Örneğin:

 • Red Dot, Holografik ve Iron Sight: %50 – 55.
 • 2x kapsam: %30 – 35.
 • 3x kapsam: %20 – 25.
 • VSS ve 4x scope: %15 – 18.
 • 6x ve 8x scope: %10 – 13.

PUBG Mobile’da En İyi Nişan Ayarları İçin ADS Hassasiyet Ayarları

ADS, orta ve uzun menzilli savaş için önemli bir beceridir. İyi bir ADS hassasiyeti ayarı, silahın geri tepmesini azaltmanıza yardımcı olacaktır. Ardından, nişangâhları ve dürbünleri kullanırken daha isabetli nişan alabilir ve ateş edebilirsiniz. ADS hassasiyet ayarı kameranın hızını etkilemez. Sadece görüş açısını hedeflemek için kapsamı açtığınızda önemlidir.

Spesifik olarak, nişan aldığınızda ve dürbünle ateş ettiğinizde silah hareketini etkileyecektir. PUBG Mobile’daki iyi ADS hassasiyet kapsamı ayarları, bir profesyonel gibi oynamanıza ve daha fazla zafer  almanıza yardımcı olacaktır. İşte bu oyunda uygun bir ADS ayarlarına bir örnek:

 • Red Dot, Holografik ve Iron Sight: %55 – 60.
 • 2x kapsam: %37 – 43.
 • 3x kapsam: %30 – %34.
 • VSS ve 4x scope: %25 – %30.
 • 6x kapsam: %20-24
 • 8s kapsamı: %10 – 14.

Jiroskop Hassasiyet Ayarları

Son olarak, Jiroskop hassasiyet seviyelerini ayarlamanız gerekir. Bu özellik, cihazlarınızın gerçek hareketleriyle nişan alma ve görüş belirlemeyi kontrol etmenizi sağlar. Bu bilmeniz gereken jiroskop hassasiyeti için bir öneridir.

 • Red Dot, Holografik ve Iron Sight: %90 – 95.
 • 2x kapsam: %115 – %125.
 • 3x kapsam: %60 – 65.
 • VSS ve 4x scope: %45 – 55.
 • 6x kapsam: %40 – %44
 • 8s kapsamı: %30 – %34.

Bu oyunu profesyonel bir oyuncu gibi oynamak için, jiroskopu kullanmak için Temel Ayar’a gidin. Ardından, Jiroskop seçeneğinde Her Zaman Açık veya Açık seçeneğini belirleyin. Always On’u seçerseniz, bu özelliği hem ADS hem de hipfire ateşi için kullanabilirsiniz. Dürbün Açık seçildiğinde, bu özellik yalnızca dürbünü açtığınızda çalışır.

PUBG Mobile Parmak Ayarları

Oyunda farklı oynanış düzenleri bulunmaktadır. Bu düzenler oyunu kaç parmakla oynadığınız üzerinden isimlendirilir. PUBG Mobile 2, 3 ve 4 parmak için farklı düzen ve ayarlara sahiptir.

Ayarların yapılacağı yer ise sağ alt bölümde çark simgesi vasıtasıyla ayarlar penceresi açılıp “kontroller” seçeneğine tıkladığınıza karşınıza çıkacaktır. Bütün ayarlar bu kısımda yapılacak. Herhangi bir ayar seçip özelleştirerek kontrollerin yerini değiştirebilirsiniz.

PUBG Mobile 2 Parmak Ayarları

PUBG Mobile ayarları kişiden kişiye değişen bir yapıdadır. Ayarlarınızı kendinize göre nasıl rahat ediyorsanız öyle yapmanız size konfor sağlar ama etkili olduğu kanıtlanmış bazı oynanış tarzları bulunmaktadır. Bunlardan biri iki parmağın kullanıldığı kendine özel ayarı bulunan pubg mobile 2 parmak ayarıdır.

İki parmağın kullanıldığı oyun şeklinin genelde yeni başlayanlara ait olduğu gibi bir yanılgı vardır. Bu düşüncenin aksine kimi profesyonel oyuncular tarafından da bu ayar kullanılmaktadır. Sol kısım hareket, sağ kısım diğer kontroller için kullanılır.

 

PUBG Mobile 2 Parmak AyarıPUBG Mobile 2 Parmak Ayarı

Yukarıda gördüğünüz bu tutuş şekli 2 parmak olarak adlandırılır. Düzeni rahatınıza ve ekran boyutunuza göre ayarlayabilirsiniz. Bu düzende sol başparmak hareket için kullanılırken diğer başparmak nişan almak ve atış yapmak için kullanılır. Bu ayarda Jiroskop (nişan alırken kamera dönüşü) devre dışı.

Serbest bakış kamera ayarı

Üçüncü Kişi (TPP) kamerası: %125

Kamera: 110%

1. Kişi kamerası: %100

Genellikle iki parmağın kullanıldığı düzende yüksek hassasiyet tercih edilir.

Kamera ayarı

Üçüncü Kişi (TPP) Kapsam Yok: %160

Kırmızı nokta, Holografik, Nişan alma yardımı: %80

3x Kapsam: %45

pubg mobile 6x spray hassasiyet ayarı —> 6x Scope: 27%

1. Kişi (FPP) kapsam yok: %145

2x Kapsam: %53

4x ACOG kapsamı, VSS: %35

8x Kapsam: %20

İki parmak kurulumunda kamera ayarlarının da normalden daha yüksek seviyede olması gerekir.

ADS Ayarı

Üçüncü Kişi (TPP) kapsam yok: %155

Kırmızı nokta, Holografik, Nişan alma yardımı: %72

3x Kapsam: %37

pubg mobile 6x spray hassasiyet ayarı —> 6x Scope: 25%

1. (FPP) Kişi kapsam dışı: %150

2x kapsam: %47

4x ACOG Kapsamı, VSS: %30

8x Kapsam: %18

Dünya çapında kullanılan ayarların ortalaması bu şekildedir ve ihtiyaca göre ince ayar yapılabilir. Bu ayarlar ayrıca pubg mobile sekmeme ayarı olarak da yapılır.

PUBG Mobile 3 Parmak Ayarı

PUBG Mobile, oyunculara kontrolleri ve düzenlerini özelleştirmek için çeşitli seçenekler sunar. Özelleştirme, oyuncuların tercihlerine ve oyun tarzına bağlıdır. Oyuncular, oyunu başparmak kurulumu, 3 parmaklı pençe, 4 parmaklı pençe ve daha fazlası gibi çeşitli kurulumlarda oynayabilir. Bir oyuncunun oyunu oynarken ne kadar rahat hissettiğine bağlıdır. Oyuncular için en çok tercih edilen düzenlerden biri de üç parmaklı pençe kurulumu. Bir oyuncu bu kuruluma 2 parmak başparmak kurulumundan geçerse bu kuruluma adapte olmak çok kolaydır. 

 

PUBG Mobile 3 Parmak Ayarı

SouL Regaltos ve Fnatic Ronak gibi 3 parmaklı pençe düzeninde oynayan birkaç rekabetçi oyuncu var. Bir oyuncu, kontrol düzenini değiştirerek refleksini büyük ölçüde geliştirebilir. 3 parmaklı pençe oyuncular için en temel düzenlerden biridir. Bir oyuncu 2 parmak başparmak kurulumundan 3 parmaklı pençe düzenine geçiyorsa, düzene alışması 3-4 gün kadar sürebilir. Düzene daha hızlı alışmak için Eğitim ve TDM oynayabilirsiniz, bu şekilde daha kısa sürede verimli şekilde pubg mobile 3 parmak ayarı kullanabilirsiniz.

PUBG Mobile 3 parmak ayarı için mükemmel bir hassasiyet ayarı yoktur. Oyuncular her zaman özelleştirilmiş hassasiyet ayarlarını denemeli ve bunlar üzerinde çalışmalıdır. Hassasiyet ayarlarınızı mükemmelleştirmek için eğitim odasına gidebilirsiniz. Oyunda daha kontrollü ve iyi bir oyuncu olmanıza yardımcı olacaktır. Bu ayarda Jiroskop (nişan alırken kamera dönüşü) etkin.

Kamera Ayarı

3. Kişi (TPP) kapsam yok:% 190

1. Kişi (FPP) kapsam yok: %130

Red Dot, sanal:% 50

2x Kapsam: %80

3x Kapsam: %100

4x Kapsam:% 20

pubg mobile 6x spray hassasiyet ayarı —> 6x Scope:% 10

8x Kapsam: %5

ADS Ayarı

3. Kişi (TPP) Kapsam yok: %95-100

1. Kişi (FPP) Kapsam yok: %100-120

Red Dot, Holografik, Hedef Yardımı: %55-60

2x Kapsam: %37-45

3x Kapsam: %30-35

4x Kapsam: %25-30

pubg mobile 6x spray hassasiyet ayarı —> 6x Scope: 20-23%

8x Kapsam: %10-13

Jiroskop (Gyroscope) Ayarı

3. Kişi(TPP) Kapsam Yok: %300

1. Kişi(FPP) Kapsam Yok: %300

Kırmızı Nokta, Holografik: %300

2x Kapsam: %300

3x Kapsam: %240

4x Kapsam: %210

pubg mobile 6x spray hassasiyet ayarı —> 6x Scope: 100%

8x Kapsam: %50

Söylediğimiz gibi bu tutuş şeklinde mükemmel ayar yok bol bol pratik ve çalışmayla oyununuzu mükemmelleştirebilirsiniz. Ayarlar iyi oynamamıza yardımcı olsa da pratik yapmak ve tecrübe edinmek en önemli etken.

PUBG Mobile 4 Parmak Ayarları

Dört parmaklı düzende, Pubg mobil, oynarken oyuncu cihazı elinde altı parmağıyla tutar ve diğer dört parmağa pençe benzeri bir hareket verir. Bu kurulumu kullanmanın ana nedeni, oyuncunun aynı anda zıplamasına, hareket etmesine, etrafına bakmasına ve ateş etmesine izin vermesidir. Oyuncuya yakın mesafeli çatışmada avantaj sağlar.

 

PUBG Mobile 4 Parmak Ayarı

Oyuncular, iki parmak kurulumuna göre dört parmağı tercih etme eğilimindedir, çünkü iki parmak kurulumuyla aynı anda hareket etmek, ateş etmek ve etrafa bakmak zor olabilmektedir.

Kurulumu kullanırken, kişisel tercihinize ve oynamak için kullandığınız cihaza göre ayarlarda ufak değişiklikler yapmanız önerilir. İyi bir oyun geçirmek için kendi rahatlığınızla oyuna odaklanmanın dengesiniz yakalamanız gerekli. Peek & Fire’ ayarını ‘Peek & Open Scope’ ayarıyla birlikte etkinleştirmek, siperin arkasında kalırken bir hedefe ateş etme seçeneği sunar. Bu kurulum yakın mesafeli çatışmalarda son derece kullanışlıdır ve geri tepmeyi kontrol etmeye de yardımcı olur. Düşmanlara nişan almak için başparmağın kullanılması önerilir.

Hareket etmek ve geri tepmeyi kontrol etmek, parmaklarınızı ekranda aşağı sürükleyerek yapılabilirken, işaret parmağı ideal olarak kamera için kullanılabilir. Bu ayarda Jiroskop (nişan alırken kamera dönüşü) devre dışı.

ADS Ayarı

3. Kişi Kapsamsız: %120

1. Kişi Kapsam Yok: %104

Red Dot, Holografik, Hedef Yardımı: %60

2x:% 36

3x: %27

4x ACOG Kapsamı, VSS: %17

pubg mobile 6x spray hassasiyet ayarı —> 6x: 14%

8x: %12

Bu ADS ayarları pubg mobile sekmeme ayarı olarak da bilinen daha kolay geri tepme kontrolü içindir. Bununla birlikte, kişisel tercihlere göre değişiklikler istediğiniz zaman yapılabilir. 

Tutuş ayarlarının sonuna geldiğimize göre bu ayarlarla birlikte harika bir uyum yakalayacağınız temel ayarlar ve grafik ayarlarına geçelim

Pubg Mobile Genel Ayarlar Nasıl Olmalı?

Nişan Yardımı

Bu ayar Devre dışı olmalı PUBG Mobile oynamaya  yeni başlayan oyuncuların varsayılan olarak etkinleştirdiği ilk ayarlardan biri Aim assisttir. Çoğu profesyonel oyuncu bunu devre dışı bırakmayı tercih ediyor. Yan yana olan rakipleri alt etmeniz gerektiğinde nişan alma yardımı dengeyi kaybetmenize sebep olup sizi hüsrana uğratabilir. Kapatmak, nişan alırken daha akıcı geçişlere sahip olmanızı sağlayacaktır.

Kurmalı Tüfek / Arbalet Ateşleme Modu

Bu ayarı Dokunma ile etkinleşir hale getirmeniz tavsiye ediliyor.

Duvar Engellemesi

Bu ayar Etkin olmalı. PUBG Mobile’da bir engel sizi engellediğinde ateş edemezsiniz. Bu ayar aktif olduğunda atışınız engellendiğinde sizi bilgilendirmek için görsel bir uyarı gösterecek.

Pompalı atış modu

Bu ayarı Dokunma ile etkinleşir hale getirmeniz tavsiye ediliyor.

Dikiz ve Ateş

Bu ayarı etkin hale getirmeniz tavsiye ediliyor.

Sol Tarafta Ateş Düğmesi Göster

Her zaman açık olması tavsiye ediliyor. İlk başta kötü görünebilir, ancak ekranınızda iki ateşleme düğmesi olması panik anlarında faydalı olabilir.

Jiroskop (nişan alırken kamera dönüşü)

Her zaman açık olması tavsiye edilir. Jiroskoplu bir telefonunuz varsa, onu kullanmayı kesinlikle öğrenmelisiniz. Bir jiroskopla nişan almak, özellikle keskin nişancılık sırasında faydalı olan küçük ayarlamalar yapmanıza yardımcı olacaktır. 

Kapıları Otomatik Aç

Bu ayarı etkin hale getirmeniz tavsiye ediliyor.

Diğer Ayarlar

İfadeyi oynat, Slayt, Evrensel işaret, Varsayılan paraşüt takibi: Devre Dışı

İyileştirme istemi, Ölüm tekrarı: Etkin

Zıpla ve tırman: Birleştir

Hasar etkisi: Kırmızı

FPP Modu

Bu ayarı etkinleştirin. Üçüncü şahıs görünümünde (TPP) oynamaktan hoşlanıyor olsanız bile, birinci şahıs görünümüne (FPP) geçmek, yakın mesafede daha fazla öldürme elde etmenize yardımcı olacaktır.

Birinci şahıs perspektif kamera görüntüsü

92 en uygun ayardır. Bu seçeneği daha yükseğe ayarlarsanız daha geniş bir bakış açısına sahip olursunuz, ancak aynı zamanda balık gözü efektine de neden olabilir. 92’de tutmak, her iki dünyanın da en iyisine sahip olmanıza yardımcı olur, ancak yine de diğer değerlerle denemeler yapabilirsiniz.

Temel ayarların geri kalanı, bildirimler ve profil tercihlerinizle ilgilidir. 

 

 

Yorum yapın

1melek.com petinya.net Kedi isimleri