Öztürk Ticaret Gaziantep – Tüp ve Su Hizmeti

Ahmet Öztürk tarafından kurulan “Öztürk Ticaret” deneyimli ekibi ile siz değerli müşterilerine hizmet vermeye devam ediyor. “Güler yüz ve kaliteli hizmet” ilkesinden yola çıkarak su dağıtımı ve tüpgaz hizmeti ile faliyetine devam eden Öztürk Ticaret Gaziantep’te bir çok iş yerine ve evlere tüp hizmeti sunmaktadır. Öztürk Ticaret Kaliteden asla ödün vermeyen, müşteri odaklı yaklaşımı ile aranan ve tercih edilen bir marka haline gelmiştir. Öztürk Ticaret Tüp ve su hizmeti pazarında; müşteri beklentilerini sürekli ve kaliteli ürünler ile karşılayarak bölgesel liderliğini devam ettirmektedir. Öztürk Ticaret Faaliyet gösterdiği alanlarda profesyonel yeterliliği kaliteli ve yaşama değer katan ürünler sunarak, Gaziantep’te etkili bir güç haline gelmiştir.

Öztürk Ticaret Vizyonumuz

Kendi sektöründe, Gaziantep’te bir numaralı tüpgaz dağıtım şirketi olmak, hizmet ve ürün kalitesiyle tüketicinin birinci tercihi olarak sürekliliği sağlamaktır. Topluma ve bireye saygılı, ilkelere bağlı, sağlık, emniyet ve çevreye duyarlı olarak müşterilerinin beklentilerini, en üst seviyede karşılamaktır. Müşteri odaklı, takım çalışmasına inanan, dürüst ve şeffaf, yenilikçi, çevre ve topluma duyarlı, yaratıcı, dinamik olmaktır.

Firmamız; Tüpgaz ve kaynak su  sektöründe siz değerli müşterilerimize geniş ürün çeşidi ile hizmetlerini her geçen gün artırarak devam etmektedir. Uzman personellerimiz ile beraber müşterilerimize en kaliteli hizmeti veriyoruz. İpragaz güvencesi ile Gaziantep’te su ve tüpçü olarak sizlere hizmet vermekten memnuniyet duyuyoruz. Evlerimizin dünyanın en önemli yeri olduğuna inanıyoruz. Otuz yılı aşkın tecrübemizle, müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılayacak bilgi birikimine sahibiz.

Ürünlerimiz

  • Mutfak tüpü
  • Piknik tüpü
  • Sanayi tüpü
  • Propan tüpü
  • Damacana su

Stoklarımız her daim mevcuttur.

Öztürk Ticaret İletişim

Firmamız, haftanın 7 günü 07:00 – 21:30 saatleri arasında hizmet vermektedir.

Ev ve iş yerlerine tüp servisimiz bulunmaktadır. “Bir telefonla kapınızdayız”

ÖZTÜRK TİCARET (Ahmet Öztürk)
Bekirbey Mah. Yeni Kıraç Sok. 31 Şahinbey, Gaziantep

Telefon: 0342 230 79 67

Facebook Sayfamız

ozturk ticaret gaziantep harita
Öztürk Ticaret İletişim
1melek.com petinya.net Kedi isimleri