Kredi Kartsız Senetle Alışveriş Yapılan Mağazalar

Teknoloji, beyaz eşya ya da mobilya mağazaları daha fazla müşteri için kredi kartsız senetle alışveriş yapan yerler mağazalar olarak çalışmaya devam etmektedir. Özellikle nakit parası olmayanlar için kredi kartı kullanmadan elden taksitle alışveriş imkanı sağlanmaktadır. Bu mağazaların başında mutluevim, evkur, şahan, gibi büyük mağaza zincirleri vardır. Kredi kartsız taksitle telefon satan bu yerler aynı zamanda, beyaz eşya, mobilya, çeyiz ürünleri ve daha birçok ev eşyası satmaktadır.

Kredi Kartsız Telefon Satan Yerler

Kredi kartsız telefon satan yerler içinde ilk olarak göze çarpan mağazaların başında mutluevim gelmektedir. Hemen hemen birçok ilde bulunan bu firma şubeleri sayesinde siz de kredi kartsız elden taksitle telefon satın alabilirsiniz. Bu firmalar; İstanbul (Zeytinburnu, Bağcılar, Fatih, Esenyurt, Avcılar, Pendik, Kartal, Başakşehir, Ataşehir, Beyoğlu..) İzmir (Kemeraltı, Buca, Torbalı, Bayraklı, Bornova, Karşıyaka, Çiğli, Menemen) Manisa, Bursa, Antalya, Ankara, Kocaeli, Konya, Mersin, Adana, Aydın, Şanlıurfa, diyarbakır, Erzurum, Trabzon, Samsun, Batman gibi büyük gelişmiş yerlerde bulunmaktadır. Bu yerlerden kredi kartsız senetle alışveriş yapma imkanı elde edebilirsiniz.

Kredi Kartsız Elden Taksitli Alışveriş İçin Şartlar

Telefon, tablet,pc, laptop bilgisayar, televizyon, buzdolabı, klima, çamaşır makinesi, bulaşık mak, beyaz eşya, mobilya, halı, koltuk takımı gibi bütün akla gelen ürünleri kredi kartsız satın almak istediğinizde, çetinler, özşanal, kaymazlar gibi büyük alışveriş mağazalarından elden taksitli şekilde bunları satın alabilirsiniz.

Yapmanız gereken;

  • Bir adet ikametgah belgesi hazırlamak
  • Kimlik fotokopisi
  • Kredi notu sicil belgesi çıktısı
  • Gelir belgesi bordrosu

Bu belgeler ile size kredi kartsız senetle alışveriş yapma imkanı sağlanacaktır.

Bimeks Mediamarket Teknosa Mağazaların Senetle Alışveriş Yapılıyor Mu?

Kredi kartsız ürün satan yerler arasında daha çok yerel mağazalar bulunmaktadır. Türkiye çapında faaliyet yürüten teknosa, bimeks, mediamarket gibi büyük mağazalar kredi kartı olmadan alışveriş imkanı tanımamaktadır.  Bunların yerine, Arçelik, Beko, Vestel gibi şubelerden kredi kartsız senetle alışveriş yapabilirsiniz.

Örneğin, İstanbul’da bulunan Bayraktar Beko bayisi senetle alışveriş, kredi kartsız alışveriş yapmanıza olanak vererek senetle telefon satışı ve kredi kartsız telefon satışı yaptırmaktadır.

Bu yerle görüşerek, peşinatsız kredi kartsız alışveriş yapabilirsiniz.

Senetsiz Evraksız Alışveriş Yapılan Mağazalar

Senet olmadan sadece elden taksitle yani sözlü şekilde alışveriş yapma hakkınız da var; ama bunun için sadece belli mağazalara başvuru yapabilirsiniz. Bulunduğunuz il ya da ilçede yerel mağazalar vardır. Kefil bularak bu mağazalara gidebilir ya da tanıdık ise kefilsiz senetsiz alışveriş yapabilirsiniz. Bunun dışında büyük kurumsal şirketler kefilsiz alışveriş yapan yerler değildir.

Kredi kartsız telefon satan yerler

1melek.com petinya.net Kedi isimleri