İzmir Kemeraltı’nda Evlere İş Veren Firmalar

Evde ek iş imkanı arayanlar için İzmir’de birçok iş yeri ve firma eve ek iş göndermektedir. Özellikle kemeraltında evlere paketleme işi veren firmalar, kapıda ödemeli, kargo teslimatlı ve güvenli şekilde işlem yapmaktadırlar. Bu işlerin başında, evde nikah şekeri yapmak, davetiye katlama, sabun paketleme, hediyelik eşya yapımı ve daha birçok el emeği isteyen faaliyetler ile ilgili para kazanabilirsiniz. İzmir kemeraltında evlere iş veren yerler 2022 güncel bilgiler aşağıda yer almaktadır.

Kemeraltı esnafı düzenli olarak ek iş isteyen bayanlara evlerinin önüne kadar malzemeleri götürerek onlara para kazanma fırsatı sunmaktadır. Bu işlerden yararlanmak isteyenler ne yapmalıdır? İş kurun evlere verdiği ek işler ile bir ilgisi var mıdır? İşte ek iş isteyenler için tüm para kazanma yolları. İzmir kemeraltında evlere iş veren yerler 2022

İzmirde Evde Paketleme İşi Veren Firmalar

Evde paketleme işi İzmir ili içinde çok hızlı büyüyen bir sektör haline geldi. Bayanlar evde iş yaparak bazı günler 100 TL gibi paralar kazanmaya başladı. Hızlı olan ve iş siparişlerini zamanında hazırlayan bayanlar bu sayede yeni iş ilanlarına da referans bulabilmektedir. İş kur aracılığı ile ya da direk iş sahibi ile görüşüp izmir içinde evde ek iş bulabilir.

İzmirde ve diğer illerde iş almak isteyen kişiler için Türkiye geneli iş veren firmaların telefon numaralarını aşağıda yazdık. İş kur aracılığı ile iş başvurusu için bilgi alabilirsiniz.

 

 

İZMİR EVDE PAKETLEME İŞİ TELEFON NUMARASI 

Türkiye 81 il geneli için evde paketleme işi telefon numarası;

444 75 87

(0 212) 249 29 87

(0322) 515 28 22

EVDE SABUN PAKETLEME İŞİ TELEFON NUMARASI

Evde sabun paketleme işi telefon numarası, yalnızca mesai saatleri içerisinde ulaşılabilmektedir. Aşağıda yer alan numaraları mesai saatleri içerisinde aramanız gerekmektedir.

 

(0322) 515 28 22

(0332) 236 08 28

(0322) 323 84 44

(0 256) 512 77 87

(0224) 225 15 15

(0232) 486 16 27

(0224) 225 15 15

(0416) 216 11 55

(0326) 225 22 70

(0312) 435 15 65

(0312) 216 30 00

(0232) 486 16 27

İzmirde evlere iş veren firmaların telefon numaraları 2022

İzmir genelinde birçok kişi hatta on binlerce kişi evde çalışarak ek iş imaknı yakalamaktadır. Ama önemli olan bu yerlere telefonla ulaşıp işin eve bizzat gelmesini sağlamaktadır. Bu yönü ile birçok kişi İzmir’de evlere iş veren firmaların telefon numaralarını ve iletişim adres bilgilerini merak etmektedir. İzmir’de evlere iş verilir; fakat kişiler tanımadıkları insanların evine de binlerce TL değerinde iş malzemesi vermek istemez. Peki nasıl alacaksınız?

Bunun için iki seçenek vardır;

Birincisi; Bizzat iş veren kişilerin dükkanlarına gidecek ve ek iş yapabilirim ve iş istiyorum diyeceksiniz. Kişi de sizi değerlendirir ve fiyat konuşursunuz size adresinize her zaman mal getirir. Siz iş bitimi paranızı alırsınız.

İkincisi; Tanıdık akrabanız bu işleri yapıyorsa onlara ulaşarak size referans olmalarını isteyebilir ve bu sayede evde ek iş imkanı yakalayabilirsiniz.

İzmir Kemeraltı Nikah Şekeri ve Paketleme İşi Veren Dükkanlar

İzmir kemeraltı tam bir çeyizci ve düğüncü dükkanları ile dolu bir mekandır. Bu düğün mağazaları, gelinlikçiler, kına gecesi ürünleri satanlar, sünnet düğünü malzemeleri satanlar, kına ya da sabun, süs eşyası gibi daha birçok ürün satan binlerce dükkan bulunmaktadır. Bu iş yeri sahipleri uygun yollardan size iş vererek iş siparişi vermektedir. Bu işleri alıp daha sonra ise evde belli aralıklar ile işleri zamanında tamamlayıp paranızı ise iş teslimatında elden alabilirsiniz. Kemeraltında evlere iş verenlerin telefon numarası, adres bilgileri, iletişim numarası ne kadar para kazandırdıklarını öğrenebilirsiniz.

izmirde evlere iş veren firmalar 2022

Kemeraltın İş Verenlerin İletişim Bilgileri

Kemeraltı İzmir Konak’ta bulunur. Ve İzmir içindeki tüm ilçelere iş siparişi verilir. Kemalpaşa, Torbalı, Selçuk, Tire, Konak, Karşıyaka, Bayraklı, Bornova, Gaziemir, Buca, Şirinyer, Menemen ve diğer tüm ilçelere mahallelere evde ek iş imkanı noktasında yardımcı olunmaktadır. Kemeraltı esnaflarının telefon numaraları ve diğer iletişim bilgilerini için yasal olmadığı için burada direk yazamıyoruz.

Türkiye Genelinde evde paketleme işi veren firmalara başvuru için

Evde paketleme işi verenler yazımıza mutlaka bakınız.

Okuyan çocuğunuz varsa para yardımı alabilirsiniz. Okuyan çocuklara para yardımı

Boşanan kadına maaş yardımı  İçin Yazımıza bakınız.

Bu iş yerlerinin iletişim bilgileri maalesef bizim tarafımızın yazılması doğru değildir. Ama iş verenler ile evde ek iş istiyorum diyenler aşağıda YORUM Yaparak buluşabilmektedir.

Bunun için bilgilerinizi aşağıda yazarak isteklerinizi belirtebilirsiniz.

İzmir kemeraltında evlere iş veren yerler 2022 Evde yapılabilecek işleri tek tek yazdık; Bunların yanında tespih dizme de son dönemde çokça yapılan işlerin başındadır. 33’lük tespih dizilmesi ile bir tespih fiyatı 20-30 kuruş arasında değişmektedir. Nikah şekeri de şekeri durumuna göre 30 kuruş ile 1 TL arasında değişmektedir. Ama iş siparişi alırken aşırı derecede ucuza ürün siparişi almayınız. Bazı iş verenler size haksızlık yapabilir.

izmirde evlere ek iş verilir

İzmir Konakta Evlere İş Veren Yerler

İzmir Konak ilçesinde evlere iş veren yerler, evde paketleme işi veren firmalar çokça bulunur. Konak ile alsancak, basmane gibi semtler birbirine yakındır. Özellikle Alsancak dolaylarında birçok gelinlik, nikah kıyafeti saten mağaza ve iş yeri vardır. Bunlara evde süs bocuk işi gibi işler için müracaat edilebilir. Bu yerlerin iletişim numaraları, telefon bilgileri de bulunur. Konakta ve iş veren kişiler bu şekilde bulunabilir. İzmir’de evlere iş veren firmalar da çoktur; ama genel olarak az para verdikleri için izmirde kimse ek iş yapmak istemiyor. Yine de siz de şansınızı deneyebilirsiniz.

Asgari ücret 2022 ne kadar olur

Karşıyaka Evlere İş Veren Firmalar

Karşıyaka bir kemeraltı gibi büyük işletmelerin olmasdığı bir yer olsa da özellikle kemraltı esnafları karşıya semtine de ek iş vermektedir. Karşıyaka evlere iş veren firmaları bu şekilde bulamazsanız da dediğimiz gibi Konak merkezde bulunan kapalıçarşıda iletişime geçebileceğiniz kişiler vardır.

Bayraklı Bornova Evlere İş Veren Yerler

Bayraklı ve Bornova’da ek iş imkanı bulunmaktadır; ama bunun için özellikle Çankaya’da bulunan Gelinlik, Süs eşyası satan yerlere başvuru yapılması icap etmektedir. Siz şahsen başvuru yapabileceğiniz gibi internet üzerinden bu dükkanların telefon numaralarını ve iletişim adres bilgilerini de bulup arayabilirsiniz.

Buca Evde Ek İş Veren Firmalar

Buca ilçesi fason olarak çalışan kişilerin çok olduğu bir ilçedir. Burada da evlere teksitl işi, evde etiket temizleme, evde ütü yapma ve katlama paketleme işleri verilmektedir. Bunun için Gediz, Fırat, karabağlar gibi semtlere giderek dükkan sahipleri ve atölye sahipleri ile görüşmeler yapmanız gerekmektedir. Bu yerler de internet üzerinden iş vermezler şahsen görüşmeniz gerekmektedir.

Gazi Emir Bayanlara İş İmkanı

Gazimir de İzmir’in en büyük ilçeri arasında yer almaktadır. Bu yerlerde evde iş imkanı söz konusudur; ama yine ana merkez her zaman olduğu gibi Konak ve Çankaya’da bulunan Kemeraltı evlere iş veren firmalardır; ayni İzmir’de nerede oturursanız oturun ek iş istiyorsanız mutlaka Kemeraltına uğramak zorundasınız.

“İzmir Kemeraltı’nda Evlere İş Veren Firmalar” üzerine 65 yorum

  1. Merhabalar ben evde paketleme işi yapmak istiyorum yardımcı olursanız çok sevinirim Yeşilyurt oturuyorum anlat paketleme istiyorum

    Yanıtla

Yorum yapın

1melek.com petinya.net Kedi isimleri