Google Family Link Nedir? Nasıl İndirilir?

Google Family Link, son dönemlerde oldukça popüler olan ve birçok ebeveyn tarafından sorunsuz bir şekilde kullanılan mobil uygulamalardan biridir.1 milyondan fazla kişinin indirdiği ve aktif olarak kullandığı söz konusu uygulama sayesinde çocuklarınızın internet kullanımını son derece kolay ve pratik bir şekilde denetleyebilirsiniz.

Peki, Google şirketi tarafından geliştirilen ve kullanıma sunulan Google Family Link uygulaması nedir, özellikleri nelerdir, nasıl indirilir?Dilerseniz, özellikle ebeveynler tarafından oldukça merak edilen soruların ayrıntılı  yanıtlarını gelin birlikte inceleyelim.


Google Family Link Nedir ?

Family Link, Google şirketi tarafından özel olarak geliştirilen ve geçtiğimiz yıllar içerisinde kullanıma sunulan ebeveyn denetim uygulamasıdır. Özellikle son dönemlerde oldukça aktif olarak kullanılan söz konusu uygulama sayesinde çocuklarınızın internetteki davranışlarını oldukça kolay bir şekilde inceleyebilir ve gerekli önlemleri alabilirsiniz.

Oldukça kullanışlı olan bu uygulama sayesinde çocuklarınızın internet kullanımını oldukça verimli hale getirebilir ve uygulama içerisinde yer alan çeşitli özellikler sayesinde dijital kurallar uygulayabilirsiniz.

Family Link Özellikleri

Google Family Link ozellikleri
Google Family Link Özellikleri

Google şirketi tarafından özel olarak geliştirilen, çocukların ve gençlerin güvenli bir şekilde internete girmesine olanak sağlayan Google Family Link uygulaması özellikleri ile oldukça dikkat çekiyor. İşte, dünya genelinde aktif bir şekilde kullanılan ve tamamen ücretsiz olan uygulamanın tüm özellikleri;

  • Family Link uygulaması sayesinde çocuklarınızın hangi uygulama içerisinde ne kadar vakit harcadığını oldukça kolay bir şekilde öğrenebilirsiniz.
  • Uygulama içerisinde yer alan özellik sayesinde kullanılmasını istemediğiniz oyunları ve uygulamaları engelleyebilir, gizleyebilir veya uygulama içerisinde yer alan satın alım işlemlerini pratik bir şekilde yönetebilirsiniz.
  • Family Link uygulamasını kullanarak cihaz süre kısıtlaması yapabilir ve çocuklarınızın mobil cihazlar üzerinde fazla vakit geçirmesini engelleyebilirsiniz.
  • Söz konusu uygulamayı kullanarak mobil cihazlarınızı son derece kolay ve hızlı bir şekilde kilitleyebilirsiniz.
  • Tüm bunların yanı sıra çocuğunuzu dışarıdayken an ve an takip edebilir ve nerede olduğunu kolaylıkla öğrenebilirsiniz.

Google Family Link İndirme İşlemi Nasıl Yapılır?

Google Family Link indirme işlemi son derece kolay ve pratik bir şekilde yapılabilmektedir. Tamamen ücretsiz ve Türkçe dil desteğine sahip olan bu uygulamayı indirebilmek için aşağıda bulunan bağlantı seçeneklerini kullanabilir ve uygulamayı mobil cihazlarınıza kolaylıkla yükleyebilirsiniz.

Family Link uygulamasını ücretsiz bir şekilde Android cihazlarınıza yüklemek için tıklayınız.

Family Link uygulamasını ücretsiz bir şekilde İOS cihazlarınıza yüklemek için tıklayınız.

Family Link Nasıl Kaldırılır?

Family Link uygulaması oldukça pratik bir şekilde kaldırılabilmektedir. Uygulama içerisinde yer alan hesabı kaldırabilmek için öncelikli olarak uygulamayı açmalı ve sol üst menü içerisinde yer alan hesabı kaldır seçeneğine basmalısınız.

Hesabı kaldır seçeneğine bastıktan sonra uygulama içerisinde yer alan e-posta adresinizi seçmeli ve güncel olarak kullandığınız şifreyi girerek hesap kaldırma işlemini tamamlayabilirsiniz.

1melek.com petinya.net Kedi isimleri