Gaziantep’te Evlere İş Veren Firmalar

Gaziantep sanayileşme adına Doğu Anadolu ve Güneydoğu bölgesi’nde en büyük sanayi kenti sayılmaktadır. Sanayi kentlerinin en önemli özelliklerinden bir tanesi bayanlara yönelik çok fazla iş imkanının tanımasıdır. Özellikle evlere iş verilen firmalar da bakıldığında büyük kentlerde olduğu görülmektedir bu firmaların nokta Gaziantep’te Bu kentlerden bir tanesidir. Gaziantep’te evlere iş veren firmalar telefon numarası, Gaziantep’te evlere paketleme işi veren birçok firma bulunmaktadır.

Bu firmaların iletişim bilgileri yani telefon numaralarını adreslerini ve evde paketleme işi veren bu yerlerin ne gibi şartlar istediklerini bu yazımızda belirttik.

Gaziantep’te paketleme işi veren firmalar 2022

Gaziantep’te yoğun bir şekilde iplik ve tekstil üretimi yapılmaktadır. Giyim üzerine Türkiye’de söz sahibi olan Gaziantep giyim siparişlerini yetiştirebilmek için fabrikadan direk çalıştırdıkları işlerini yanı sıra aynı zamanda fabrika dışında evde bayanlara ek iş imkanı tanımaktadır.

Bu fabrikalar iş yerinde yetişmeyen işleri fason olarak ev hanımlarına evde ek iş olarak sunmaktadır. Fabrikadan evlere işveren bu şahıslar ve fasonlar vasıtasıyla çalışan bayanlar ayda ortalama olarak 500 TL ile 2000 3000 TL arasında gelir elde edebilmektedir.

Elde edilen gelirin miktara kişinin her çabukluğuna yeteneğine bağlı olmaktadır bazı bayanlar günde ortalama 100 TL kazanabilir Ken bazı bayanlar sadece 10 TL kazanabilmektedir. Eli hızlı olan bayanlar tabii bu noktadan çok daha fazla hızlı ve iyi işler çıkarttığı için daha fazla para kazanabilmektedir..

Gaziantep’te etiket işi veren firmalar fabrikalar

Gaziantep dediğimiz gibi bir tekstil merkezi haline gelmiştir. özellikle Çin üzerinden ithal edilen hazır giyim ürünleri üzerinde bulunan etiketlerin sökülüp bu etiketler yerine yerli etiketlerin dikilmesi işleri evde yapılan en yaygın işlerin başında gelmektedir.

İthal edilen gömlekler pantolonlar penyeler ceketler montlar eşofmanlar üzerinde bulunan yabancı menşeli olduklarını ifade eden etiketler evde jilet dökülmektedir. bu sökülen etiketlerini yerine işyerinin istemesi durumunda fabrikaların istekleri doğrultusunda yeni yerli üretim etiketleri yapıştırılır. Etiket yapıştırma işi ve etiket sökme işi ayrı ayrı değerlendirilip ücretlendirme de ona göre yapılmaktadır

Gaziantep bölgesinde etiket işi veren firmalar bayanların her hızına göre bir ücret ödemesi yapmaktadır. Genellikle iş teslimatında elden ödeme yapılabilmektedir.

Bu arada Gaziantep bölgesinde iş istiyorum diyen bayanların internet üzerinden değil şahsen ya da aracı bir kişi vasıtası ile iş aramalarını ve iş başvurusu yapmalarını tavsiye ederiz. Özellikle internet üzerinden yapılan Gaziantep evlere iş veren firmalar başvurularının dolandırıcılar tarafından suistimal edildiğini söyleyebiliriz. Dolandırıcı olarak anlamak ve özellikle ön ödeme adı altında komisyon kapora parası göndermemek için şahsen başvuru yapmanızı fabrikaların bu şekilde tanımaya çalışmanızı tavsiye ederiz. Eğer tanıdık bir fabrika yoksa bu sefer aracı kişilerle fason olarak evde ek iş alabilirsiniz.

Gaziantep İŞKUR üzerinden evlere iş veren firmaların telefon numarası

İŞKUR tüm Türkiye’de olduğu gibi Gaziantep bölgesinde de bir şubeye sahiptir. 2022 yılında İşkur Antep’te evde ek iş imkanı sunmaya devam edecektir.  İŞKUR Gaziantep il müdürlüğü vasıtası ile siz de evde küçük de olsa ek gelir elde etme şansı yakalayabilirsiniz. İş kur üzerinden başvuru yapacak kişilerin iş veren firmaları telefonla arayıp bilgi almaları gerekmektedir. Gaziantep evde paketleme işi telefon numarası için lütfen bakınız.

Bazı iş veren firmalar devlet teşvikinden yararlanabilmek için İŞKUR vasıtasıyla evlere işlenmektedir. burada bir millet sigorta yapılsa da 30 gün üzerinden değil ortalama olarak çalışılacak ürünün miktarı üzerinden bir sigorta yapılarak İŞKUR üzerinden evlere ek iş fırsatı elde edilebilmektedir. İşveren ile işçi alacak kişiler arasında aracılık yapan kurumda İŞKUR dur. İŞKUR burada kişiler alacağı parayı takip eder aynı zamanda işverenin yatıracağız sigortanın tamam olmadığında takip etmektedir. Eğer İŞKUR vasıtasıyla evde paketleme işi ya da diğer tekstil ürünleri ile iş almak istiyorsanız Gaziantep işkur bölge müdürlüğüne şahsen başvuru yapmanızı rica ederiz.

Gaziantep’te evlere iş veren firmalar Gaziantep’te paketleme işi veren firmalar hakkında bazı bilgiler verdik. Fabrikada yada tekstil atölyelerinde ne kişi alabilirsiniz. O işleri almadan önce dolandırıcılara asla ve asla para göndermeyiniz ve ek çeşitleri almanız durumunda bu işlere zamanı ve özel gösteririz. Çünkü zamanında teslim edilmeyen paketleme işleri başlamak üzere diğer tekstil ürünleri ile ilgili işlerde sipariş iptali söz konusu olabilir. Güven sorunu durumunda aynı işyerinden ek iş almanız iş siparişi almanız çok zor olacaktır .

1melek.com petinya.net Kedi isimleri