Evde Sabun Paketleme İşi Veren Firmalar Ve Telefon Numaraları 2022

Evde çalışarak ayda 4000 TL kazanabilirsiniz. Firmalar tarafından evlere ek iş olarak paketleme işleri verilmektedir. Paketleme işleri kolaydır. Ve maliyeti düşüktür. Ev hanımları kendi kazançlarını sağlamak, ev giderlerine katkı sağlamak için evde paketleme işi almaktadırlar.

Bu günkü makalemizde sizlere evde sabun paketleme işi veren firmalar ve telefon numaraları hakkında en ince ayrıntısına kadar bilgi vereceğiz. Evde sabun paketleme işi nasıl yapılır? Sabun paketleyerek ne kadar kazanılır? Sabun paketleme işi için başvuru nasıl olmalıdır? Gibi en çok merak edilen sorular ve cevapları makalemizde. Takipte kalın.

Evinizde Sabun Paketleyin Kazancınızı Katlayın

Evde ek iş yaparak kendi kazancını oluşturan binlerce insan olmaktadır. Ev hanımları evde ek iş alımında en yüksek paya sahiptirler. Günlük rutin işlerinin ardında evlerinde oturarak paketleme işi yapmaktadırlar.

Evlerinde oturarak sabun paketleme yaparak ayda 2000 TL kazandıklarını fark ettiklerinde işi düzenli olarak yapmaya başlarlar. Bazı ev hanımları mahalle komşularıyla grup oluşturarak kazançlarını katlarlar. Düzenli olarak sabun paketleme işiyle ayda 4000 TL kazanabilirsiniz.

Evde Sabun Paketleme İşi Nedir?

Evinizde yapılabilecek birçok paketleme işleri bulunmaktadır. Paketleme işlerini bireysel yapabileceğiniz gibi kendi grubunuzu da oluşturabilirsiniz.

Size püf noktası vereyim: Paketleme işlerini bireysel yaptığınızda paket başı diyelim ki 20 TL kazanırsınız. Örneğin 5 kişilik grup oluşturduğunuzda 100 TL kazanırsınız. Yani paketleme işinden kar elde etmek istiyorsanız; grubunuzu oluşturun ve düzenli olarak işi alın.

Evde kolay ve zevkli yapılan paketleme işlerinin başında evde sabun paketleme işi gelmektedir. Sabun paketleme işinde firma tarafından sabunlar ve paketleme malzemeleri evinize teslim edilir.  Sabunlar özelliklerine göre paketlenir ve kargoya teslim edilir.

 Evde Sabun Paketleme İşi Yapımı 2022

Evde ek iş olarak sabun paketleme işi oldukça kolaydır. Firma size paketleme için gerekli malzemeleri ücretsiz olarak evinize kadar gönderir. Bu yüzden ekstra masraf yapmanıza gerek yoktur.

 Sabun paketlemede işinde gerekli malzemeler:

 • Renkli tüller
 • Makas
 • Kurdele
 • Not kâğıtları
 • Sabun paketleri
 • Koli bandı

Sabun paketleme işinde 2 farklı paketleme çeşidi bulunmaktadır.

 1. Hediyelik sabun paketleme
 2. Doğal , organik sabun paketleme

Hediyelik Sabun Paketleme İşi

Evinizde hediyelik sabun paketleme işi karlı olduğu gibi aynı zamanda da zevkli bir iştir. Hediyelik sabun paketleme işini hem firmalar hem de organizasyon işleri yapan mağazalar da vermektedir.

Özellikle düğün, sünnet programları, kına geceleri, bebek doğumları gibi etkinliklerde misafirlere hediyelik paketlenmiş sabunlar verilmektedir. İşte bu etkinliklerin arttığı yaz aylarında paketleme işlerini yetiştiremeyen firmalar evde ek iş yapmak isteyenlere hediyelik sabun paketleme işi vermektedir. Kısa zamanda çok iş yapılarak kar elde etmektedirler.

Hediyelik sabun paketleme işi oldukça özen gösterilmesi gereken evde paketleme işlerindendir. Size verilen özel yapılmış dekoratif sabunlar tül içine yerleştirilir. Kurdele ile ağzı bağlanır. Koli içine düzenli, bozulmayacak şekilde yerleştirilir. Firmaya teslim için kargoya verilir.

Doğal, Organik Sabun Paketleme İşi

Organik sabun paketleme işi zahmet gerektirmeyen evde paketleme işlerindendir. İlk iş olarak firma tarafından gönderilen sabunlar gruplara ayrılır. Örneğin

 1. Zeytinyağlı sabunlar
 2. El yıkama sabunları
 3. Banyo sabunları

Gruplara ayrılan sabunlar sabun paketlerine ayrı ayrı yerleştirilir. Ve kolilere paketlenmiş sabunlar yerleştirilir. Kolilerin üzeri koli bandı ile bantlanır. Kargoya verilir.

Bu şekilde kutularda sabun paketleme işi tamamlanmış olur.

Sabun Paketlemede Dikkat Edilmesi İstenilen Noktalar

 • Sabun paketlerinin teslim tarihi geciktirilmemeli, ürünler eksiksiz olarak teslim edilmelidir.

Firma sabun paketleme işinde teslim için size belirli bir tarih vermektedir. Verilen tarihlerde paketlenen sabunların firmaya teslim edilmesi istenilmektedir. Zamanında teslim sayesinde firma size güvenir ve evde paketleme işi vermeye devam eder.

 • Paketleme Miktarını Yapabileceğiniz Kadar Alın. Sabun paketleme işinde paketleyebileceğiniz kadar ürün almalısınız. İlk olarak bi deneme yapın. Ne kadar paketleme yapabiliyorsunuz görün.  Fazla ürün aldığınızda paketleme işlemini yetiştiremeyebilirsiniz. Bu durumda firmaya ürün teslimi gecikir. Firma tekrar size paketleme işi vermeyebilir.
 • Ürünlere özen gösterin. Sabunları ezmeyin. Sabun paketleme işlerinde sabunların paketlenmesi, kolilere yerleştirilmesi hususu son derece önemlidir. Sabun kırılır ve bunu müşteri fark ederse aynı şekilde tekrar ürün paketleme işi verilmez.

Evde Sabun Paketleyerek Ayda 3000 TL Kazanın

Evde ek iş alarak sabun paketleme işi yaparak ne kadar kazanırım? Diye merak edenler için şunu söylemek gerekir ki sabun paketleyerek ayda 3000 TL kazanabilirsiniz. Sabun paketlemede elinizin hızı oldukça önemlidir. Kısacası ücret tamamen size bağlı. Ne kadar fazla iş o kadar fazla  ücret.

Firmalar evde sabun paketleme işlerine farklı ücretler verebilmektedir. Bazı firmalar paket başı 10 TL verirken bazı firmalar paket başı 20 TL vermektedir.

Evde sabun paketleme işinde paket başı ücret ödenmektedir. Sabun paketlemede hız önemlidir. Paketleme arttıkça size ödenecek ücret de artacaktır.

Evde Sabun Paketleme İşi İş Başvuruları

Evde sabun paketleme işi başvuru için yapmak için;

 1. İŞKUR üzerinden başvuru yapabilirsiniz. Bunun için öncelikle ikametgâhınıza en yakın İŞKUR’iş kaydınızı oluşturun. Başvuru sisteminde evde ekiş yapmak istiyorum diye kayıt oluşturun. Firmalar evde ek iş gerektiği durumlarda size geri dönüş yapacaklardır
 2. Firmaya şahsen başvuru yapın. Evde paketleme işlerinde firmaya şahsen başvuru tavsiye edilir. İşverenden iş hakkında yüz yüze görüşüp iş hakkında daha detaylı bilgi alabilirsiniz.
 3. Firmaların internet siteleri üzerinden evde ek iş bölümünden form doldurabilirsiniz. Bu şekilde başvuru yapabilirsiniz. Evde ek iş olduğunda firma size dönüş yapar.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

“Evde Sabun Paketleme İşi Veren Firmalar Ve Telefon Numaraları 2022” üzerine 4 yorum

Yorum yapın

1melek.com petinya.net Kedi isimleri