Evlere Paketleme İşi Veren Firmalar 2022

Evde sabun paketleme telefon numarası 2022,  mandal, etiket işi verenler, evlere paketleme işi veren firmalar vasıtası ile dışarıda çalışamayan kadınlar genelde evde ek iş yaparak geçimlerini sağlamak istemektedir. Özellikle evde çocuk bakmak durumunda olanlar ya da düzenli bir işte çalışamayan kadınlar bayanlar için en ideal işlerden biri de evde paketleme işi yapmaktır. Bu noktada birçok ilde evde paketleme işi veren firmalar bulunmaktadır. Bu firmalar, özellikle tekstil paketleme, mandal paketleme, iplik paketleme işler gibi işler vermektedir.

Aşağıda başta evde kına paketleme işi olmak üzere birçok paketleme işi hakkında bilgiler vereceğiz.

Evde Kına Paketleme İşi Telefon Numarası 2022

Bayanlara özel olarak verilen bu ek iş imkanında düğün, sünnet ve kına geceleri için kına paketleme işi verilmektedir. İzmir Kemeraltı, İstanbul Kapalıçarşı, Bursa Kapalıçarşı Bursa nilüfer ve Denizli Kapalıçarşı gibi mekanlarda bu gibi yerler çokça yer almaktadır. Ama önemli olan sizin evinizde bir tek tuşla telefon ederek eve güvenilir firmaların ek iş getirmesini sağlamanızdır. Eğer iletişim bilgilerini

Birçok ilde evde para kazanmak isteyenlere yeni iş fırsatları sunulmaktadır. Bunların başında da kına paketleme işleri gelmektedir. Peki bu emek karşılığında ne kadar para kazanılmaktadır?

Evde Paketleme İşi Veren Firmalar 2022

Ortalama olarak eli hızlı olan bir bayan evde kına paketleyerek günde 50 TL civarı ayda da en az 1500 TL para kazanabilir. Bazıları ise bu rakamı 2000 TL’ye kadar çıkartabilmektedir. Bu iş siparişini alırken en çok da kişilerin güvenilir olup olmadığına bakmanız gerekmektedir. Bazıları çok iş verir ama emeğinizin karşılığını vermez.

Bu firmaların ya da işletmelerin telefon numarası, iletişim bilgilerini internet üzerinden bulmanız zor olabilir. Bunun yerine bizzat düğün eşyası satan ve kına satan yerlere başvuru yapmalısınız. Ya da tanıdıklarınız size referans olur ve iş alımı yapabilirsiniz.

Özellikle İstanbul, Zeytinburnu, Bağcılar, Esenyurt gibi illerde çokça yer alan bu firmalar eve teslim parti malı ürünler getirip iş vermektedir. İş başı para alınmaktadır.  Aşağıda evde yapılabilecek iş seçenekleri verilmektedir. Siz hangisini talep ederseniz ona göre size iş verilmektedir.

Evde çalışarak para kazan

Evde Sabun Paketleme İşi Veren Firmalar

Sabun paketleme işi en çok para kazandıran ek iş modelleri arasında yer almaktadır. Süs sabunları, koku sabunları ve diğer düğün için kullanılan sabunların ambalajlanması, kutulanması ve paketlenmesi için bayanlara evde birçok iş imkanı sağlanmaktadır. Bayanlar için evde ek iş veren firmalar ile iletişim kurulduğunda en çok bayanları bundan para kazandığını görüyoruz. Evlere fabrikadan iş götüren kuryeler, fason çalışanlar genelde kişilere kapıda sipariş verip iş bitiminde parasını vermektedir.

Evde sabun paketleme işi veren firmaların telefon numaralarını buradan öğrenmek isteyenlerin çok olduğunu tahmin ediyoruz. Fakat sabun paketleme işi veren yerlerin telefon bilgilerini maalesef buradan yazamıyoruz. Özel bilgi olduğu için ancak dükkanların adreslerine şahsen başvuru yapabilirsiniz.

Ek iş istiyorum 2022

Evlere İş İmkanı Sağlanan İller

Evlerde çalışarak geçimini sağlayan ve iş olanakları çok olan illerin hangileri olduğunu sıraladık. Evde paketleme, düğme dikme, ütü yapma, katlama, etiket sökme ve etiket yapıştırma, sabun paketleme, mum, davetiye katlama, nikah şekeri işi ve daha birçok iş alanı sayılabilir. Bu işler;

İstanbul, Esenyurt, Bağcılar, Zeytinburnu

İzmir Kemeraltı

Ankara

Yalova

Adana

Mersin

Hatay

Antalya

Muğla

Manisa

Konya

Kocaeli

Bursa

Gaziantep

Denizli

Eskişehir

Erzurum

Trabzon

Van

Diyarbakır

Tekirdağ

Isparta

Sivas

Kayseri

Samsun

gibi illerde çok fazla paketleme işi çıkabilmektedir. Bu yerlerde bulunan firmalar İş Kur vasıtası ile fason iş verirler.

işkur evde paketleme işi 2022

İşkur Evde Paketleme İşi 2022

En çok aranan konulardan biri de İş Kurun evde paketleme işi verme meselesidir. İş Kur evde paketleme işini anlaşmalı firmalar aracılığı ile yapmaktadır. İş kura kayıt yapıp paketleme için ön başvuru sonra başvuru formunu doldurmanız gerekmektedir. İş Kur evde ek iş imkanları 2022 ile daha da artacak gibi tahmin edilmektedir. Yukarıda saydığımız illerin İş Kur müdürlüklerine gidip evde iş imkanları hakkında bilgi alın.

Evde çalışarak 4000 TL kazan

Paketleme İşi Dolandırıcılığı

Evde paketleme işinde en büyük dolandırıcılıklar kapora dolandırıcılığında yaşanmaktadır.  İş veriyoruz diye ön ödeme isteyen kişiler kapora dolandırıcılığı yapabilmektedir. Siz de tanımadığınız kişilere asla para göndermeyin. Evde iş verecek firmalar ürünleri size eve getirir ve iş yapmaya başlarsınız. Kesinlikle sizden para isteyen kişilerle çalışmayın ve para da göndermeyin.

Evde Paketleme İşi Yapanların Yorumları 2022

Evde iş yapmak istiyorum diyenler haliyle bu işi daha önce yapan kişilerden fikir almak isterler. Bu işin kazancı ne kadar? Ne kadar sürede iş biter gibi sorular gelebilmektedir. Evde paketleme işi yapanların yorumları genelde olumlu olmakla birlikte yorucu ve parası da asgari ücrete göre  az olduğu için şikayet edilebilmektedir.

Bu anlamada en dikkat edilmesi gereken nokta evde paketleme yapanların kimseye para göndermemeleridir. Tanıdık aracılığı ile iş alabilir bu şekilde mağdur olmazsınız.

Eve Nikah Şekeri İşi Veren Yerler

Nikah şekeri işi de sabun paketleme işi kadar çok tutulan bir iş alanıdır. Şeker başına ortalama 20 kuruş-2 TL arasında para kazanılmaktadır. Ama 2 TL’lik nikah şekerleri oldukça zaman almaktadır. Günde en fazla 10 adet yapılabilir. Tabi bazı bayanların eli hafif olduğu için bu rakam artmaktadır. İş kurun evde verdiği ek işler arasında bunun gibi işler de vardır. Ama genelde düğüncü mağazaları iş siparişi vermektedir.

Fabrikadan Evlere İş Verenler

Fabrikadan evlere tekstil ürünleri, tekstil malları işleri gelmektedir. Evde ütü işi, evde katlama, evde kutulama işi gibi büyün işler fabrikadan evlere gitmektedir. Kapıda kargo ile Türkiye’nin tüm şehirlerine fabrikdan tekstil ürünleri, atölyelerden fason işler gelmektedir. İstanbul, İzmir, Ankara, Manisa, Denizli, Aydın, Uşak, Konya, Erzurum, Mardin, Karaman, Gaziantep, Hatay, Adana, Antalya, Ankara, Samsun ve diğer iller; özellikle İstanbul zeytinburnu, bağcılar, esneyurt, Küçük ve  büyükçekmecede birçok fabrika evde paketleme işi vermektedir.

Kargo İle Evlere İş Veren Firmalar Telefon Numarası

Evde çalışma uygulamalarının artması ile artık kargo firmaları aracılığı ile evlere iş gönderen firmalar arttı. Anlaşmalı kargo firmaları ile çalışan büyük şirketler Türkiye’nin bütün illerine güvenilir şekilde gönderim yapmaktadır. Bu firmaların bazıları iş bittikten sonra ödeme yaparken bazıları ise ön ödeme şeklinde ödeme yapabilmektedir.

Evlere kargo ile iş veren firmaların anlaşma yaptıkları kargo şirketleri ve iletişim bilgileri aşağıdadır.

Sürat Kargo telefon numarası :  08502020202

Aras Kargo telefon ve işletişim numarası : 444 25 52

MNG Kargo evde iş telefon numarası: 444 06 06

Yurt İçi Kargo firması telefon : 444 99 99

bu yukarıda verdiğimiz telefon numaraları evlere iş veren firmaların telefon numarası değildir. Bunlar kargo firmalarının numarasıdır.

Evde Paketleme İşi Telefon Numarası 

Türkiye 81 il geneli için evde paketleme işi telefon numarası;

444 75 87

(0 212) 249 29 87

(0322) 515 28 22

Evde Sabun Paketleme İşi Telefon Numarası

Evde sabun paketleme işi telefon numarası, yalnızca mesai saatleri içerisinde ulaşılabilmektedir. Aşağıda yer alan numaraları mesai saatleri içerisinde aramanız gerekmektedir.

 

(0322) 515 28 22

(0332) 236 08 28

(0322) 323 84 44

(0 256) 512 77 87

(0224) 225 15 15

(0232) 486 16 27

(0224) 225 15 15

(0416) 216 11 55

(0326) 225 22 70

(0312) 435 15 65

(0312) 216 30 00

(0232) 486 16 27

Birçok kişi evde paketleme işi yapan kişilerin telefon numarasını direk aramak istemektedir. Bu şekilde daha önce de sizi uyarmış ve dolandırıcılara karşı dikkatli olmanız gerektiğini ifade etmiştik. Şu anda internet üzerinden onlarca kişi evlere iş veren firmaların iş ilanları ve telefon numaralarını paylaşmaktadır. Bu kişilerin çok kapora istemektedir. Ama siz kapora ödemek yerine iş kur aracılığı işe evde ek iş istiyorum başvurusu yaparsanız daha doğru yaparsınız.

İş kur bazı firmalar ile anlaşmalar yaparak ek iş imkanlarını zaten sağlamaktadır. İş kur telefon numarası : Telefon: 0312 216 30 00. Fax: 0312 435 29 27. E-posta: Adres: Emniyet Mahallesi Mevlana Bulvarı (Konya Yolu) No:42 Yenimahalle / ANKARA olarak gösterilmektedir. Bu adres dışında iş kurun başka adresi yoktur. Bilgi için mesai saatleri içinde arayıp bilgi isteyebilirsiniz.

Evde Düğme Paketleme İşi İletişim

Son yıllarda özellikle geçen sene ve 2022 yılı başında en çok iş çıkan alanlardan biri de evde düğme paketleme işidir. Gömlek, ceket, pantolon, kazak, nevresim takımı ve benzeri tekstil ürünlerinde düğme dikim işi verilmektedir. Tabi dikim işine başvuru yapabileceğiniz gibi düğme paketleme işine de başvuru yapabilirsiniz. Şu anda tekstil firmaları pandemi salgını nedeniyle yavaş çalışsalar da evde düğme paketleme işi ilanları verilmeye devam etmektedir. Yine bazı müşterilerimiz evde düğme paketleme işi telefon numarası talep edebilmektedir. Ama biz müşterilerin kapora mağduru olmaması için iş kur dışında kimsenin telefon numarasını vermiyoruz.

Çorap İşi Veren Firmalar

Çorap katlama ve paketleme işi kolay olmasının yanı sıra yanı zamanda hızlı yapıldığı için iyi para kazandırmaktadır. Evde çorap paketleme işi yaparak en azından mutfak harcamanızın bir kısmını çıkartabilirsiniz. Bunun için küçük tekstil atölyeleri ile çalışıp iş siparişi almanız yetmektedir. Kargo ile evlere iş veren firmalar ya da fabrikadan iş veren yerler ile çalışmadan direk küçük tekstil firmaları ile çalışabilirsiniz. İş yükü hafif olup iyi para kazandırmaktadır. Çorap işi veren firmaların telefon numarasını yine para kaptırmamak ve sizi korumak için vermiyoruz. Emin olamadığımız güvenilir olmayan kişilerin iş ilanlarındaki açık adres ve telefon numaralarını paylaşmayı doğru bulmuyoruz.

Basit İşler olarak evlere anahtarlık işi veren firmalara da başvuru yapabilirsiniz. İncik boncuk işleri, tesbih dizme işi gibi işler de olabilir.  Isparta gül kurusu paketleme işi de seçenekler arasına konulabilir.

 

Fabrikadan evlere iş imkanı için tıkla

Kapalıçarşıda ek iş imkanı için tıkla

  • evde kına paketleme işi veren firmalar ve telefon numaraları
  • evde mandal işi veren firmaların telefon numaraları
  •  çorap paketleme işi veren firmalar
  • etiket işi veren firmaların telefon numaraları
  • sabun paketleme işi iletişim
  • kargo ile evlere iş veren firmalar
  • kokulu tesbih paketleme
  • düğme paketleme işi başvuru
  • kürdan paketleme işi telefon numarası
  • kokulu tesbih paketleme

Evde Kürdan Paketleme İşi Veren Firmalar

Kürdan paketleme işi özellikle lokanta sahipleri tarafından çokça talep edilmeye başlandı. Şu anda korona virüs nedeniyle birçok iş yeri, yemekhane kapalı olduğu için kürdan paketleme işi ilanları azalmış durumda. Ama pandeminin yavaşlaması ile birlikte düğün sezonu başlayacak ve kürdan ihtiyacı da artacaktır. Bu anlamda bayanlar evde kürdan paketleme gibi işlere başvuru yapabilir.

Yine en çok merak edilen konu olan kürdan paketleme işi veren firmaların telefon numarası olmaktadır. Bu konuda daha önce ifade ettiklerimizi önemine binaen tekrar ifade edelim. Telefon numarası, adres ve iletişim bilgileri noktasında kimse online ortamda bilgi vermiyor. Bunun yerine şahsen başvuru yapılması gerekmektedir. Ön ödeme isteyen kapora dolandırıcılarına da dikkat edip ön ödeme isteyenlerden uzak durun. Ön ödeme istemeyen kapora istemeyen yerler ile çalışın.

Bu alanlardan hangisi ile daha fazla gelir kazanacağınızı düşünüyorsanız bir tanesine ya da birden fazlasına aynı anda başvuru yapabilirsiniz.

evlere iş verilir 2022 ilanları

Fabrikadan Eve Paketleme İşi Verilmektedir

Bu işi almak isteyen bayanların yapması gereken oldukça basittir. Ya firma sahiplerinin telefon numarasını bulup arayacaklar ya da iletişim numarasını bulamadığında burada yorum bırakarak firma sahiplerinin kendisini bulmasını bekleyecektir. Firma sahipleri de eve iş vermektedir; fakat internetten evlere iş veren firmalara bir güvence verilmesi gerekmektedir. Ondan dolayı ilk olarak tanıdıklar vasıtası ile iş almanızı tavsiye ediyoruz. Bulamayanlar ise sorularını aşağıda sorabilirler. Evde sabun paketleme telefon numarası 2022,  mandal, etiket işi verenler,Evlere paketleme işi veren firmalar

2022 asgari ücret zam tahmini bakınız.

Okuyan çocuğunuz varsa devlet size 850 TL maaş veriyor. Bilginiz yoksa buraya bakarak okuyun öğrenin. Okuyan öğrencilere para yardımı

Yorum yaparak yardım isteyebilirsiniz.

“Evlere Paketleme İşi Veren Firmalar 2022” üzerine 13 yorum

Yorum yapın

1melek.com petinya.net Kedi isimleri