En İyi 2 Kişilik Oyunlar ve Konuları Nelerdir?

Oyun sektöründe yaşanan oldukça etkileyici yenilikler sayesinde artık oyun severler konsollarını veya bilgisayarlarını kullanarak 2 kişilik oyunlar oynayabilmektedir. Özellikle grafiksel anlamda yapılan iyileştirmeler sayesinde oyuncular, son derece üst düzeyde oyun deneyimi yaşayabilmekte ve vakitlerini oldukça eğlenceli bir şekilde geçirebilmektedir. Dilerseniz, sizler için hazırladığımız ve oynarken son derece keyif alacağınız en iyi oyunlar listemizi gelin detaylı olarak birlikte inceleyelim.

Oynarken Keyif Alacağınız En İyi 2 Kişilik Oyunlar

Bölünmüş ekran teknolojisi sayesinde oyun severler gerek bilgisayarlarında gerek konsollarında son derece kolay bir şekilde 2 kişi ile oynanan oyunlar oynayabilmektedir. İşte, arkadaşlarınızla veya ailenizde oynayabileceğiniz o muhteşem oyunlar;

1 – Rocket League

Son dönemin en iyi oyunlarından biri olan Rocket League hem konsollarda hem bilgisayarda son derece kolay ve pratik bir şekilde oynanabilmektedir. 2015 Yılında piyasaya çıkan söz konusu yapım, oyun severlere oldukça farklı bir futbol deneyimi yaşatıyor. Arabalar ile futbol oynayabileceğiniz yapım içerisinde ayrıca birbirinden önemli eklentiler de bulunuyor. Oyun severler, eklentileri de satın alarak oldukça sıra dışı bir deneyim yaşayabiliyor.

2 – Gran Turismo Sport

2 Kişilik oyunlar araba listemizde yer alan ve 2017 yılında piyasaya çıkan Gran Turismo Sport isimli yapım, son derece gerçekçi sürüş dinamikleri ile dikkat çekiyor. Birbirinden önemli araçların lisanslı bir şekilde oyunda yer aldığı yarış oyunu, PlayStation 4 platformu için özel olarak geliştirildi.

3 – FIFA 21

Son dönemin en gerçekçi futbol oyunlarından biri olan FIFA 21, 2 kişilik oyunlar evde oynayabileceğiniz listemizde özel olarak yer alıyor. Dileyen oyun severler arkadaşları ile karşılıklı maç yapabiliyor, dileyen oyun severler ise aynı takımda yer alarak yapay zekaya karşı amansız bir mücadele veriyor.

4 – Tekken 7

Oyun dünyasının en önemli serilerinden biri olan Tekken, oldukça eğlenceli dövüş sahneleri ile dikkat çekiyor. 2015 Yılında piyasaya çıkan dövüş oyunu, aynı ekranda iki kişi oynanabiliyor.

5 – En İyi 2 Kişilik Oyunlar : Overcooked

Overcooked isimli yapım, aile içerisinde oynanabilecek en güzel oyunlardan biri olarak kabul ediliyor. 4 Kişiye destek veren oyundaki temel amacımız ise yemekleri zamanında pişirip müşteriye teslim etmek. Fakat, pratikte son derece kolay gibi görünen bu olay aslında epey zor. Zira, yemek yanabilir, mutfakta yangın çıkabilir veya aynı anda birden fazla sipariş alabilirsiniz.

1melek.com petinya.net Kedi isimleri