Bursa Kapalıçarşıda Evlere Paketleme İşi Veren Firmalar

Farklı nedenlerden dolayı çalışamayan ya da evinde ek iş yaparak aile bütçesine katkı sağlamak isteyen ev hanımlarına Bursa Kapalı Çarşıda Evlere Paketleme İşi Veren Firmalar kazanç kapısı olmuştur. Sigortasız ev hanımları evlerinde firmalardan iş alarak verilen işleri yapmakta ve firmaya yapılan iş teslim edilmektedir.

Makalemizde Bursa kapalı çarşıdan ne gibi işler verildiğini, bu işlerin ortalama maliyeti ne kadar olacağı ve kazancınızın ne kadar olabileceği konularında ayrıntılı bir araştırma yaptık. Özellikle Bursa ve çevresinde ikamet eden ev hanımlarına gelir kaynağı olabileceğini düşündüğümüz Bursa kapalı çarşı evlere paketleme işi yaparak aile bütçelerine önemli kazanç sağlayabileceklerdir. Detaylar makalemizde.

Bursa’da Evlere Paketleme İşi Veren Firmaların Telefon Numarası 2022

Bursa büyükşehir belediyesi sınırları içinde yer alan Tarihi kapalıçarşı adresinde bulunun hediyelik eşya satan kişiler ve firmalar, dükkanlar evlere iş vermektedir. Bu yerlerin telefon numaraları rehber sitelerinde ayrıca bulunabilir. Fakat biz bu iş veren yerler ve firmalar ile telefonlar iletişime geçmek yerine bizzat adreslerine gidilerek iş alınmasını tavsiye ediyoruz. Kargo ile iş veriyoruz deyip de insanları oyalan kişiler de maalesef olduğu için şahsen dükkanlara gitmeniz daha iyi olacaktır. Bursa’da Kına paketleme, sabun paketleme, mandal, iplik, iğne paketleme gibi işlerin olduğunu biliyoruz. 2022 yılı güncel telefon numaraları ve adres iletişim bilgileri için lütfen rehber sitelerini inceleyiniz.

Bursa’da Evlere Ek İş Veren Yerler

Bursa’da son dönemlerde kapalı çarşı esnafları ya da firmalar bünyelerine işçi alımlarını azaltmakta, bunun yerine daha karlı gördükleri evlere işveren firmalarla anlaşarak evde çalışarak para kazanmak isteyen ev hanımlarına kazanç kapısı olmaktadır. Genellikle evlere verilen ek işler; evde sabun paketleme işi, davetiye paketleme işi, boncuk dizme işi gibi bayanların evlerinde yapabileceği, maliyeti az olan işlerdir.

Bursa ve çevresinde ikamet eden sigortasız ev hanımları ek iş yapmak isterlerse işyerine gidip işyeri sahibi ile görüşebilmektedirler. En güvenilir olanı bizce şahsen başvuru yapılmasıdır. Çünkü yapılacak olan iş hakkında detaylı bilgi alma şansına sahip olmaktadırlar. İşyeri yapılacak işin malzemelerini işyeri elemanları vasıtası ile ek iş yapacak çalışanın evine bizzat getirilmektedir.

Bursa Kapalı Çarşı’da Verilen Ek İşler Nelerdir?

Bursa kapalı çarşı esnafı İŞKUR ve Bursa belediyeleri vasıtasıyla ev hanımlarına ek iş vererek hem onlara gelir kapısı olmakta, hem de firmalar yanlarında eleman çalıştırmayıp SGK, yemek parası, yol parası gibi ekstra maliyet gerektiren masraflardan kurtulmaktadırlar. Ev hanımları da evde çalışarak 700/800 TL arasında para kazanabilmekteler. El işlerine yatkın bir bayan ise asgari ücrete yakın para kazanabilme imkânına sahip olabilmektedirler. Peki, Bursa Kapalı çarşı esnafı evlere ne gibi ek iş vermektedirler?

Bursa denilince akla ilk gelen işler;

  1. Havlu kenarı süslemesi
  2. Boncuk dizme ve paketleme işi
  3. Yaz aylarında bilhassa kapalı çarşı esnafının en çok verdiği iş davetiye paketleme işi
  4. Sabun paketleme işi
  5. Çeyiz işine dayanan patik örme, lif örme, tülbent kenarı işleme gibi işlerdir.

Bursa Kapalı Çarşı’da Evlere İşveren Yerlerin İletişim Bilgileri

Bursa’da ek iş yapmak isteyenler firma ile iletişim kurmak istediklerinde internet üzerinden açık adres bulmaları oldukça zor olmaktadır. Bu açıdan Kapalı çarşıdan ek iş yapmak isteyen kişiler ya İŞKUR üzerinden adres bilgilerine ulaşabilmekte, ya da şahsen başvuru yapabilmektedirler. En sağlıklı iş başvurusu Bursa kapalı çarşıya giderek iş verecek olan firma sahibi ile iletişim kurmak olacaktır.

İlgili yazılar: İzmir ek iş

Evlere paketleme işi veren firmalar

“Bursa Kapalıçarşıda Evlere Paketleme İşi Veren Firmalar” üzerine 2 yorum

Yorum yapın

1melek.com petinya.net Kedi isimleri