Böbreğimi Satmak İstiyorum 2023  Diyenler Arttı!

Böbrek satmak istiyorum 2023 yılında çokça rastlanan kötü durumlardan biri oldu. Böbrek bekleyen zengin hastalar 2023 yılında arayışlara devam ederken fakirler ise börek satma yarışına girdi. Yaşanan ekonomik sorunlar nedeni ile böbreğimi acil ihtiyaçtan satıyorum, böbrek satış fiyatları ve böbrek alıcıları iletişim bilgilerini araştıran kişiler Türkiye’de son dönemde oldukça arttı.

Peki insanların böbreklerini gerçekten satabilir mi ve bundan para kazanabilir mi? Bu durum yasal mıdır? Hem dinen hem de kanuni olarak bu durumun incelenmesi ve internet ortamında var olan böbrek mafyalarına dikkat edilmesi gerekmektedir. Şimdi öncelikle böbreklerimi satmak istiyorum nerede satabilirim diyen vatandaşların dikkat etmesi ve yapmaması gerekenleri yazalım.

Böbrek Satın Almak İsteyenler

Öncelikle yasal olarak Türkiye sınırlarında para karşılığında böbrek satın almak ve de böbrek satmak kesinlikle suçtur. Böbrek satın almak isteyenler ve böbrek satmak isteyenler bazen illegal yöntemlerle bir araya gelip böbrek satışı yapıp tek böbrekle yaşamaya devam edilmek durumunda kalınmaktadır. Böbrek nakli ya da böbrek bağışı söz konusu olsa da böbrek satın almak ve böbrek satmak 2023 yılında da kesinlikle yasal değildir.

Böbrek nakli olacak kişilerin bunu ancak kendi istekleri ile para karşılığı olmadan gönüllük esası ile bağışlamaları gerekmektedir.

Sağ ve Sol Böbrek Fiyatları 2020

Birçok kişi internet ortamında böbrek satış fiyatlarını araştırmaktadır. Ama bunlar maalesef doğru işler değildir. Siz böbreğimi satmak istiyorum diyorsanız bunun yolu bu değildir. Zenginler varlıklı kişiler sizden acımasız bir şekilde para ile böbrek satın almak ister; ama daha sonra tek börek ile yaşamak durumunda kaldığınızda sorun olacaktır.

İnternette bazı böbrek fiyatları 5 bin TL’den başlayıp 1 Milyon TL ‘ye kadar çıkabilmektedir. ÇİN’DE BİR KİŞİ BÖBREĞİNİN TEKİNİ iPHONE KARŞILIĞINDA SATMIŞ VE TEK BÖREK İLE YAŞAMAK ZORUNDA KALMIŞTI.

TEK BÖBREK İLE YAŞANIR MI? 

Tek böbrek ile yaşanır; ama diğer böbrek de iflas ederse o zaman diyaliz makinesine bağlı kalmak durumunda olursunuz. Bundan dolayı risk almayıp böbreklerinizi satmamanız gerekmektedir. Ama ölmeden önce organ bağışı yaparak ölümden sonra birçok kişiye hayat verebilirsiniz.

Böbrek vakfını arayarak, borcumdan dolayı böbreğimi satın almak isteyen var mı? Borçlarımı kapatmak, çocuklarım için börek satmak istiyorum diyenler börek kaç para eder 2020 diye araştırma yapıyor.

Organ Mafyasına Dikkat!

Bazı hastalar acil böbrek lazım sağ sol börek arayışına girerek adeta servet ödemektedir. Zengin iş adamları, yabancı ülkelerdeki zenginler ve daha birçok kişi acil durumlarda satılık böbrek ilanlarına 2018 bakmaktadır. Ama öncelikle bu durumun yasal olmadığını bilmeniz gerekmektedir. Çünkü, insan vücudunda para karşılığı organ satmak asla yasal ve etik değildir. Bunu organ bağışı ile karıştırmayınız. Eğer hayır maksatlı ya da bir kişinin hayatını kurtarmak amacı ile organlarınızın birini ya da karaciğerinizi veriyorsanız bu yasal olacaktır. Dinen de bu noktada birçok kişi bunun caiz olduğunu ifade etmektedir. Ama para karşılığı satmak organ mafyası işine girebilir ve bu asla yasal değildir.

Yabancı Ülkelerden Gelen Kişiler Böbrek Satın Almak İstemektedir

Yabancı ülkelerdeki zenginler, Türkiye, Irak, Suriye gibi fakir ülkelerdeki kişilerin böbreklerini daha kolay sattıklarını düşündükleri için para teklifi yapmaktadırlar. Hem de internet üzerinden. Böbreğini satmak isteyen var mı? Böbrek nereden alınır gibi? Ve satmak isteyenler telefon, adres ve iletişim bilgilerini şuraya yazsın gibi uygunsuz teklifler sunmaktadırlar. Bu kişilere kanmayın. Birçok dolandırıcı aracılık yaparak sizden aldıkları organları çok pahalıya satmaktadır ve olan size olacaktır.

Böbrek Arayan Zenginlere Dikkat

Eğer siz böbrek satmak istiyorsanız bunu iyi düşünün. Belki birilerinin hayatını kurtaracaksınız; ama bu sefer siz para karşılığı hayatınızı satmış oluyorsunuz. Böbrek bekleyen zenginler, diyalizde acı çeken binlerce kişi varken aynı zamanda parasızlık yüzünden böbreğini satmak zorunda kalan binlerce kişi de var. Bu noktada devletin bu olaylara müdahale etmesi, yani böbrek ihtiyacı olanlara börek bağışı konusunda destek olmak ve börek satmak isteyenlere de maddi destek olmak durumundadır.

Kişi bu duruma kadar düşüp fakirleştiyse bunun da bir çözümü olmalıdır. Yani böbrek satmak tek çözüm yolu değildir. Böbreğimi satmak istiyorum diyenler aynı zamanda böbrek satış fiyatlarını merak etmektedir. Bu noktada bunun yasal olmadığını belirterek fiyat bilgisi hakkında bir şeyler yazmak doğru olmayacaktır. Ama böreğinizi satarak kazanacağınız parayı, sağlıklı bir vücut ile çalışarak birkaç senede kazanabilirsiniz.

Geçtiğimiz yıllarda ABD, Avrupa ve Çin’de tuhaf olaylar olmuş ve özellikle Çin’de İphone telefon için böbreğinin tekini satan bir genç çıkmıştı. Şimdi aynı gençte böbrek yok ve elindeki cihaz da büyük ihtimal eskimiştir. Yani çok zararlı bir iş yapmış oldu. Bu da size bir örnek olsun. Vücudunuzu para karşılığı pazarlamak yerine onu faydalı işlerde çalıştırırsanız zaten parası da gelecektir. Herkese Allah kolaylık versin.

1melek.com petinya.net Kedi isimleri