Ankara Senetle Cep Telefonu Satan Yerler  Peşinatsız Elden Taksitle

Son 5 yıl içerisinde Çin’de üretilen ve Türkiye piyasasında artık çok sık kullanılmaya başlanan akıllı telefon piyasası çok hızlı bir şekilde hareketlendi. iPhone, Samsung, LG, Sony gibi telefonlarla rekabet edebilmek için bu ürünleri satan teknoloji mağazaları artık senetle telefon satışına başladı. Özetle Ankara senetle cep telefonu satan yerler, marka olan telefonlar yerine daha çok Çin kökenli telefonların satışını yapmaktadır.

Hindistan, Çin, Vietnam, Kuzey Kore, Endonezya, Malezya gibi ülkelerde üretilip piyasa değeri çok yüksek olmayan telefonlar belli komisyonlar çerçevesinde senetle ya da elden taksitle satılmaktadır. Peşinatsız bir şekilde senetle telefon almak istiyorum diyenler için Ankara ilinde 24 ay ya da 48 aya kadar elden taksitle telefon satış yapan mağazaların hangileri olduğunu; kefil istemediklerini diğer şartların bu yazıldı belirttik.

Ankara’da senetle cep telefonu nereden alabilirim?

Ankara merkez Kızılay’da yer alan birçok telefoncu Çin kökenli telefonların senetli satışını yapmaktadır. Marka cep telefonları genellikle kredi kartı ya da nakit şekilde satılırken; ucuz dediğimiz yaklaşık olarak bin TL ile 3 bin TL arasında değeri değişen telefonlar Ankara ilinde teknoloji mağazaları tarafından senetle elden taksitle satılabilmektedir.

Bazı mağazalar özel Bimeks, vatan bilgisayar, genpa, Teknosa gibi mağazalar elden taksitli telefon satışı yapmayıp, nakit ya da Kredi kartıyla satış yapmaktadırlar. genpa Teknosa, Bimeks, vatan bilgisayar gibi mağazada bazı durumlarda mini banka kredisi yöntemi ile taksitli telefon satışı yaparken; yazımızda söz konusu ettiğimiz peşinatsız senetle telefon satışını Ankara ilinde şu anlık Evkur mağazaları yapmaktadır. Bunun yanı sıra Ankara’da yerel olarak faaliyet gösteren düğüncü mağazaları gibi küçük ya da büyük mağazalarda elden taksitle telefon satışı yapmaktadırlar.


Bimeks senetle telefon satar mı?

Bimeks Türkiye’nin en büyük teknoloji mağazalarından bir tanesi haline geldi. Birçok kişi bimeks’ten elden taksitle ürün almaya gittiğinde hayal kırıklığına uğramaktadır.  Bimeks kurumsal bir firma olduğu için genellikle ürünlerini kredi kartı ya da nakit olarak yapmaktadır.

Sadece Bimeks mağazaları içerisinde kurulmuş olan Ankara lokal anlaşmalı mini Kredi kartlarında yapılacak olan kredi başvurusu onaylanması durumunda 24 aya kadar bir telefon kredisi çıkabilir. Bu telefon kredisi çıkması durumunda Bimeks mağazalarında 24 aya kadar taksit telefon satışı telefon alımı yapılabilir.

Senetle telefon Evkur

Evkur üzerinden mağazalarına giderek ister internet üzerinden taksitli telefon alımı yapabilirsiniz. Özellikle Evkur Ankara şubeleri olan Evkur Kızılay şubesi, Evkur Demetevler, Evkur Yenimahalle, Evkur Etimesgut, Evkur Etlik şubelerine giderek elden taksit yöntemi ile telefon almak istediğinizi beyan edip telefon alımı yapabilirsiniz; fakat burada yapılacak olan kredi sicili sorgulamasında Kredi notunun iyi olması sabit bilgileriniz olması önemli olarak incelenecektir. Sicilinizin iyi olmaması durumunda Evkur mağazası tarafından sizden kefil istenebilir.

Kredi kartsız taksitli cep telefonu 2021

Kredi kartsız şekilde telefon almak istemeniz durumunda bunu ancak senet imzalayarak yapabilirsiniz. Hiçbir mağaza size evraksız, kefilsiz, teminatsız imzasız ürün satmaz. Sadece çok yakın olduğunuz bazen küçük telefoncular sözlü olarak sizlere elden taksit yöntemi ile telefon satışı yapabilirken; Evkur, mutluevim, çetmen, Şanal gibi ya da Bayraktar gibi Arçelik, Beko ürünleri satan yerler ancak senetli ürün satışı yapabilirler. Kredi kartınız yoksa ya bir kredi kartı başvurusu yapacaksınız ya da arkadaşınızla rica ederek Kredi kartıyla alışveriş yapacaksınız.

Ankara ilinde senetle alışveriş yapılan mağazalar

Tüm Türkiye’de olduğu gibi Ankara ilinde de onlarca mağaza ev eşyası beyaz eşya elektronik ürünleri cep telefonu, kamera, fotoğraf makinesi, bilgisayar gibi ürünlere elden taksitle satmaktadır. Burada Ankara’da ikamet etmeniz durumunda,  gelir belgesi göstermeniz ve en önemlisi 24 aya kadar vade seçeneği ile senet imzalamanız durumunda mağazalarda ürün satın alabilirsiniz.

Ankara’da bulunan tüm Evkur mağazaları tüm mutlu evim mağazaları şeno çetmenler, Bayraktar mağazaları Beko, Arçelik, Samsung ürün satan yerler mağazalardan senetle alışveriş yapma imkanı elde edebilirsiniz.

Yorum yapın

1melek.com petinya.net Kedi isimleri