Ak Bank Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

Ak Bank müşteri hizmetlerine direk bağlanma işlemi sayesinde döviz, fon, repo, kredi kartı ödemesi, bankamatik kartı, internet bankacılığı işlemleri gibi pek çok işlemi kolayca halledebilirsiniz. Bütün bu hizmetlerden yararlanmak Akbank müşteri temsilcisi ile çok kolay. Akbank telefon ile bağlanma ayrıcalığı için tek yapmanız gereken telefonunuzdan 444 25 25 ya da 0 850 222 25 25 numaralarından birisini çevirmek. Bu sayede kısa yoldan bağlanma gerçekleştirecek ve Akbank bankacılık hizmetlerinden den hemen faydalanmaya başlayacaksınız.

Akbank Müşteri Temsilcisi İletişim 0 “850 222 25 25” 

Akbank Müşteri Hizmetleri İletişim “444 25 25”

Akbank Axess Card Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

444 25 25 ve 0 850 222 25 25 numaralı Akbank telefon bankacılığı hizmetinin en büyük avantajı yer ve zaman kısıtlamasını ortadan kaldırmasıdır. İster Akbank müşterisi olun ister olmayın telefonunuzun çektiği her yerden Ak Bank müşteri hizmetlerine direk bağlanma gerçekleştirebilirsiniz. Üstelik telefon bankacılığı ile yapacağınız işlemler şubelerden yapacağınız işlemlere göre çok daha uygun maliyetli olmaktadır.

Akbank müşteri temsilcisi numarası aynı zamanda Akbank Axess müşteri hizmetlerine bağlanma numarasıdır. Bu sayede hem Axess sahibi olmak için Axess kartlar hakkında detaylı bilgi alabilir, size en uygun Axess’in hangisi olduğuna karar verebilirsiniz hem de kullanmakta olduğunuz Axess karta ait pek çok işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

 • Limit bakiye bilgileri.
 • Ekstre özet bilgileri.
 • Dönem içi hareket bilgileri.
 • Ek kart ekstresi ve detayları.
 • Ekstre adres detayları.
 • Ekstre gönderim adres tanımlama ve değiştirmeleri.
 • Hesap özeti gönderim işlemleri.
 • Rezervasyon hizmetleri.
 • Kredi kartı borç ödemesi.
 • Kart ücreti iadesi.
 • Sanal kart işlemleri vd.

Akbank Kredi Kartı Kapatma İletişim Numarası

Ak Bank müşteri hizmetlerine direk bağlanma ve hizmet almak isteyenlerin bağlandıkları anda ilk yapmaları gereken müşteri numarası ve kart şifresi girmektir. Bu sayede işlemleri çok daha hızlı hallolacaktır. Özellikle kredi kartı kapatma, hesap dondurma gibi acil ihtiyaçlarda 444 25 25 ve 0850 222 25 25 nolu Akbank kredi kartı kapatma iletişim numarası büyük kolaylık sağlamaktadır. Hesaplarınızda, kredi kartlarınızda izinsiz harcama, olağan dışı kesinti, gider, limit düşümü fark ettiğiniz anda ilk yapmanız gereken müşteri temsilcilerini arayıp bilgi vermek, kredi kartı ve diğer hesaplarınızın dondurulmasını talep etmektir. Bu sayede olası mağduriyetleri önlemiş olursunuz.

Akbank Müşteri Hizmetleri Kredi Kartı Başvurusu

444 25 25 ve 0850 222 25 25 Akbank müşteri hizmetleri telefon numarası sadece kredi kartı kapatma anında değil Akbank müşteri hizmetleri kredi kartı başvurusu işleminde de hizmet veriyor. Dilerseniz müşteri hizmetlerini 7/24 arayabilir, Axess kartlar hakkında detaylı bilgi alabilir ve size en uygun Axess kredi kartı hangisi belirleyebilirsiniz.

Kredi kartı başvurusu yapabilir, seçmiş olduğunuz kredi kartının adresinize postalanması için talimat verebilirsiniz. Bankamatik kartlarınızın, kredi kartınızın ya da Akbank Direkt hesabınızın şifre işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

1melek.com petinya.net Kedi isimleri